Agencja eventowa pomaga w zorganizowaniu firmowej imprezy

Firma, w której pracuje obchodzi dziesięciolecie. Jestem zatrudniona w dziale marketingu i powoli zajęłam się organizacją imprezy dla wszystkich pracowników. Wpadłam na ciekawy pomysł, żeby poprosił moja koleżankę, która pracuje w agencji eventowej żeby pomogła mi i mojemu zespołowi zorganizować najlepszą imprezę firmową.

Korzystam z pomocy agencji eventowej

Pagencja eventowa krakówrzełożony na zorganizowanie imprezy pozwolił mi wykorzystać określoną kwotę pieniędzy. Musze zmieścić się w określonym budżecie ale nie jest on mały więc na wszystko powinno mi starczyć. Firma eventowa Kraków zapewnia bardzo dobra organizację każdej imprezy. Moja koleżanka pracuje w tej firmie wiele lat i już o nie jednym pomyśle w ich wykonaniu słyszałam. Musze przyznać, że często wpadam na ciekawe pomysły i ona podpowiada mi jak można dana uroczystość zorganizować żeby była jeszcze lepsza. Dziesięciolecie firmy to nie byle jaka impreza i zależy mi żeby wszystko było bardzo dobrze przemyślane a wszyscy pracownicy dobrze się bawili. Koleżanka ma wolne terminy więc umówiłyśmy się na biznesowe spotkanie żeby wszystkie szczegóły. Agencja eventowa Kraków ma bardzo dobre opinie. Wiele firm korzysta z ich pomysłów. Wiele firma ma podpisane stałe zlecenia i każda impreza firmowa jest przez agencję organizowana. Koleżanka zarabia sporo pieniędzy nawet nie pomyślałam, że w tej branży można aż tyle zarobić. Ciesze się, ze będziemy mogły wspólnie przygotować tak ważną dla mnie uroczystość.

Mojemu szefowi spodobały się ustalenia, które przygotowałam z koleżanką. Agencja eventowa będzie odpowiedzialna za załatwienie sali a także muzyki no i cateringu. Ja jestem odpowiedzialna za wszystkie konkursy i zabawy integracyjny. Mam nadzieję, że pracownicy chętnie będą brali w nich udział.