Będę projektantem wnętrz komercyjnych

 

Dopiero na studiach zorientowałem się, że kierunek, który wybrałem nie jest tym, który mi tak na prawdę odpowiada. W życiu chciałbym zajmować się czymś innym i dlatego zrezygnowałem zapisując się na te właściwe dla mnie studia. Dobrze zrobiłem.

Chcę projektować wnętrza komercyjne w Gdańsku

projektant wnętrz komercyjnych w GdańskuZdecydowałem, że w przyszłości chcę pracować jako projektant wnętrz komercyjnych w Gdańsku i to jest zajęcie, które całkowicie by mi odpowiadało. Zresztą jest ono związane z moimi zainteresowaniami i cieszę się, że udało mi się określić. Wybrałem wcześniej studia, które były zupełnie inaczej skierowane, ale znajomy mnie namawiał, bo studiowalibyśmy razem a i zawód w przyszłości na pewno jest przydatny. Dla mnie praca na stanowisku projektant wnętrz komercyjnych w Gdańsku jest spełnieniem marzeń. Na studiach szło mi wyjątkowo dobrze i byłem jednym z lepszych studentów. Profesor był zachwycony moimi zdolnościami i załatwił mi praktykę w biurze aranżacji wnętrz. Należy ono do jego przyjaciela i jest to bardzo znane biuro w mieście. Po praktykach byłem świetnie przygotowany do tego, żeby pracować jako projektant wnętrz komercyjnych w Gdańsku i uznałem, że zainwestuję w siebie. Dokładnie, założę swoje własne biuro i to ja będę zatrudniał pracowników. Plan mam bardzo ambitny, ale jest on jak najbardziej możliwy do wykonania. Jestem na dobrej drodze do tego, żeby posiadać własną działalność. O to, że sobie nie poradzę to się nie obawiam. Jestem zdolny i zdeterminowany dlatego czeka na mnie tylko świetlana przyszłość.

Wszystko udało się wdrożyć w życie i teraz to ja prowadzę jedno z najlepszych biur w Gdańsku. Jestem z tego bardzo dumny a do wszystkiego doszedłem własnymi siłami. Lepiej nie mogłem wyobrazić sobie swojej przyszłości zawodowej.