Bielizna jako prezent na panieński

Kto by pomyślał! Moja siostra już z miesiąc bierze ślub! Jestem w zupełnym szoku. Jest ode mnie młodsza i zawsze kojarzyła mi się z małą dziewczynką. Kiedy oznajmiła, że się zaręczyła i planuje ślub byłam w szoku. Przecież jeszcze nie tak dawno rodzice przynieśli ją w beciku do domu.

Bon na erotyczną bieliznę damską 

bielizna erotyczna damskaTeraz jednak cała rodzina przygotowuje się do tego wielkiego wydarzenia jakim jest ślub mojej siostry. Poprosiła mnie na świadkową z czego jestem niezwykle zadowolona i dumna. Postanowiłam jej wyprawić niezapomniany wieczór panieński, bo przynajmniej w teorii powinno mieć się go tylko raz w życiu. Razem z kuzynkami oraz koleżankami zdecydowałyśmy, że idealnym prezentem będzie bielizna erotyczna damska. Jednak nie chciałyśmy za nią decydować jakiego ma być koloru oraz fasonu, dlatego też zdecydowaliśmy się podarować jej bon upominkowy do jednego z najlepszych sklepów w sieci. Mieli niezwykle bogaty asortyment, dzięki czemu wiedziałam iż będzie miała w czym wybierać. Gdy nadszedł dzień wieczoru panieńskiego wszystkie byłyśmy w szampańskich nastrojach, bowiem wybrałyśmy się do jednego z najlepszych klubów w okolicy aby uczcić zamążpójście mojej siostry. Kiedy rozpakowała bon do internetowego sklepu z bielizną bardzo się ucieszyła. Mówiła, że ostatnim czasem ma tak dużo wydatków, że nie miała ani czasu ani wolnych środków finansowych aby kupić sobie jakąś fajną, nastrojową bieliznę. Jednak dzięki nam nie ma już takiego problemu.

Rozmawiałam z siostrą i wiem, że bon ma zamiar zrealizować po ślubie. I dobrze, niech zapozna się na spokojnie z asortymentem i weźmie to, co ją interesuje. Teraz następują intensywne przygotowania do ślubu. Mój przyszły szwagier powiedział, że sam coś siostrze wybierze z tego sklepu. Ciekawe, ciekawe!