Brak wstępnych opłat przy wynajmie samochodu

 

Aktualnie prowadzenie praktycznie każdej działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością posiadania samochodu. Chodzi tu nie tylko o samochody osobowe, ale również auta dostawcze i busy. Z samochodu osobowego może korzystać właściciel firmy, samochody typu VAN nadają się idealnie dla przedstawicieli handlowych.

Niższe raty w wynajmie długoterminowym samochodu

wypożyczalnia samochodów w SosnowcuMożna nawet wynająć samochody ciężarowe, którymi możliwe jest przewożenie różnego rodzaju towarów. Na rynku istnieje wiele form finansowania tego typu działalności. Można wziąć kredyt, samochód w leasing. Od tych pomysłów obecnie raczej się odchodzi. Większą popularnością cieszą się za to wypożyczalnie samochodów, które mają do dyspozycji nie tylko samochody ciężarowe, ale również auta dostawcze i inne. Taka wypożyczalnia samochodów w Sosnowcu ma w ofercie najem długoterminowy. Ta forma wypożyczenia auta zwana jest również leasingiem mobilnym albo leasingiem flotowym. I tu pojawia się pytanie, ile samochodów oznacza flotę. Istnieje przekonanie, że flota samochodowa to co najmniej 5 samochodów. Nie jest to prawdą. Flota rozpoczyna się już od jednego samochodu osobowego, dlatego nie trzeba wypożyczać od razu kilku samochodów w ramach najmu długoterminowego. Ciekawe jest to, że kiedy zdecydujemy się na wynajem długoterminowy samochodu, nie płacimy żadnej opłaty wstępnej. Oznacza to, że wypożyczalni finansuje całą wartość samochodu.

Jest to bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów, którzy nie chcą płacić już na samym początku sporej sumy. Dzięki temu mogą nie tylko zaoszczędzić, ale jeszcze mają do dyspozycji nowy samochód, który z pewnością spełni swoje zadanie. Raty leasingowe w przypadku wynajmu długoterminowego są znacznie niższe niż w tradycyjnym leasingu samochodów, co jest na pewno kolejną zaletą korzystania z usług wypożyczalni.