Brat przejmuje serwis okien po tacie

 

Mój tata prowadzi firmę od kiedy tylko pamiętam. Wiem, że rodzice wiele poświęcili żeby firma tak dobrze się rozwijała i była teraz na dobrej pozycji. Moja mama angażowała się we wszystkie rozliczenia księgowe i pomagała tacie w prowadzeniu firmy. Rodzice mają już swój wiek i chcieliby przekazać firmę mojemu bratu. 

Tata zajmuje się serwisem okien

serwis okien poznańSerwis okien poznań jest bardzo pomysłem na prowadzenie firmy. Kiedy rodzice zaczynali startować z firmą w Poznaniu nie było ani jednego punktu, który świadczył takie usługi. Tata za granicą pracował przy montażu okien i odłożył sporą sumę pieniędzy, które mógł zainwestować w rozkręcenie biznesu. Opłaciło się chociaż początki nie były łatwe. Dzięki zaangażowaniu naszych rodziców miałam z bratem świetne dzieciństwo. Było nas stać na wiele rzeczy. Zagraniczne wycieczki i najlepsze ubrania. Serwis okien poznań był chętnie wybierany przez różnych klientów więc tata z mama nigdy nie narzekali na brak zleceń. Wręcz przeciwnie firma dobrze się rozwijała i tata musiał zatrudniać dodatkowe osoby do pracy. Po pewnym czasie rodzice zdecydowali się na otworzenie kilku dodatkowych siedzib w innych miejscowościach. Rodzice chcieliby zając się już odpoczynkiem i korzystaniem z życia ale nie chcą sprzedać firmy. Ja jestem architektem i nie chciałabym rezygnować z mojej pasji. Postanowiliśmy wspólnie, że to mój brat przejmie firmę rodzinna i będzie ją prowadził. Tata ma go we wszystko wprowadzić żeby wiedział jak należy wykonywać wszystkie czynności.

Brat ucieszył się z propozycji a mi ulżyło. Nie chciałam żeby rodzice mnie zmuszali do przejęcia firmy. Serwis okien poznań na pewno będzie się dobrze rozwijać i jestem pewna, że mój brat zrobi wszystko żeby firma nadal tak prężnie działała w każdej miejscowości gdzie znajduje się rodzinna firma.