Byłam na weselu gdzie była fotobudka

Witajcie, jak wiecie ostatnio byłam na ślubie i weselu mojej znajomej. Wybawiłam się za wszystkie czasu, nie wspomnę już o najedzeniu się. Atrakcja, którą najbardziej mi się spodobała była fotobudka. Słyszałam już o niej, ale nigdy nie miałam przyjemności żeby z niej skorzystać.

Fotobudka bardzo mi się podobała

fotobudkaAż do wesela znajomej! Na początku wesela mało kto chętnie z fotobudki korzystał, lecz w miarę upływu czasu, coraz więcej osób zaangażowało się w zabawę, aż tworzyły się kolejki. Fotobudka miała ze sobą śmieszne gadżety w tym okulary. Były one duże i najbardziej mi się spodobały. Sprawdzona przez wielu fotobudka w Warszawie to świetna zabawa. Szkoda, że ja już mam swój ślub za sobą, bo chętnie bym również zdecydowała się na taką atrakcję na moim weselu. Zdjęcia, które powstają dzięki urządzeniu jakim jest foto budka to świetna pamiątka. Razem z mężem oczywiście wykonaliśmy sobie takie śmieszne fotki. Na wydruku od razu je otrzymaliśmy. Poza tym wydrukowane cztery zdjęcia miały napis gdzie zostały wykonane jak i datę, czyli datę ślubu znajomej. Świetne rozwiązanie. Dzięki temu zawsze będziemy pamiętali, kiedy odbył się ich ślub. Fotobudka na wesele przykuwała większą uwagę niż nawet stół ze słodkościami. Dlatego jak widać, że taka atrakcja to świetny pomysł i praktycznie każdemu się podoba. Dlatego, jeśli jakieś osoby to czytają, które organizują lub będą organizować wesele to jak najbardziej polecam wam taką atrakcję. Szkoda, że wesela tak krótko trwają. Na szczęście za półtora miesiąca wybieram się na następne.

Ciekawe czym tam mnie zaskoczą. Oczywiście wszystkim się z wami podzielę. A tymczasem dzisiaj już kończę. Podzieliłam się z wami moją refleksją i zachwytem nad fotobudkami. Na dziś to tyle Pozdrawiam.