Chciałbym pracować jako DJ na wesele

Cześć, chciałbym się dzisiaj podzielić z wami pewną refleksją. Chodzi o to, że mój dobry kolego od około roku pracuje, jako DJ, szczególnie na weselach. Na samym początku myślałem, że to lekko obciachowa praca, jednak z czasem okazało się, że nie dość, że Bartek na tym sporo zarabia, to jeszcze, co tydzień ma szanse poznać super dziewczyny!

Dj na wesele i dobry sprzęt

dj na wesele Wiecie, co troszkę mu zazdroszczę i zacząłem zastanawiać się, co musiałbym zrobić, żeby też pracować, jako najlepszy dj na wesele z Inowrocławia ? Na pewno musiałbym mieć jakiś dobry sprzęt muzyczny. W tym celu odwiedziłem dzisiaj Toruń i muszę przyznać, że upatrzyłem całkiem niezłą konsolę w dobrej cenie myślę, że na początek wystarczy. Dogadałem się też z Bartkiem, że raz na jakiś czas będę z nim jeździł na wesele i tam podpatrzę, jak się to wszystko robi. Jutro w tym celu odwiedzam Inowrocław. Kurczę myślicie, że dobrze robię, że tak się angażuje w to całe bycie DJ-em? Znacie mnie i wiecie, że często mam słomiany zapał. Boję się, że tak będzie i tym razem. Dlatego też, postanowiłem, że będę działał ostrożnie. Na razie nie będę kupował tej konsoli. Przez następny miesiąc zwyczajnie pojeżdżę i troszkę się pouczę, a dopiero później będę podejmował kolejne kroki. A teraz chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Czy waszym zdaniem bycie zatrudnionym, jako DJ na wesele, jest opłacalne? Czy uważacie, że na terenie miasta Bydgoszcz jest duża konkurencja w tym zawodzie? Kurczę naprawdę chciałbym pracować, jako DJ, może nie przez całe życie, ale chociaż, przez ten czas studiów, żebym sobie dorobił na jakieś imprezy, koncerty, wakacje. Wicie, o co mi chodzi, prawda?

Dobra, już nie będę was dłużej męczył. Piszcie, co myślicie i nie bójcie się być ze mną szczerzy, wiecie dobrze, że zależy mi bardzo na waszej opinii. Pozdrawiam