Co znajdziemy w sklepie z okuciami budowlanymi?

Dzisiaj do naszego nowo otwartego sklepu przyszła młoda kobieta z zapytanie czy w swoim asortymencie mamy łączniki budowlane. Klientka była bardzo przejęta tym zakupem, ponieważ to zadanie powierzył jej mąż, który obecnie jest na montażu i pilnie tych materiałów potrzebuje.

Producent okuć budowlanych i produkty na zamówienie

okucia budowlaneSprzedawca bardzo chciał pomóc klientce. W ofercie sklepu zaczął szukać materiałów jakimi są łączniki budowlane i poinformował ją że trafiła pod zły adres ponieważ tutaj znajduję się producent okuć budowlanych i w sprzedaży nie ma takich rzeczy jak łączniki budowlane. W budynku obok zaś jest producent stojaków rowerowych i również w tym punkcie klientka nie otrzyma takich rzeczy jak łączniki budowlane. Będzie musiała udać się do centrum miasta i tam w tym sklepie dokonać zakupów. Klientka długo nie zastanawiając się wsiadła w auto i pojechała do centrum miasta. Na zakorkowanych ulicach długo szukała miejsca parkingowego. Kiedy dotarła do sklepu okazało się że i w tym miejscu zamiast dokonać zakupu takich materiałów jak łączniki budowlane, w asortymencie sklepu jest tylko zasuwa garażowa z pięcioletnią gwarancją w różnych kolorach. Natomiast łączniki budowlane są tylko na zamówienie i trzeba na nie poczekać około dwóch dni roboczych. Klientka po uzyskaniu takich informacji skontaktowała się w tej sprawie z mężem aby wyjaśnić całą sytuację, po czym poinformowała sprzedawcę żeby zamówił łączniki budowlane. W celu kontaktu zostawiła swój numer telefonu i prosiła o pilny kontakt jeśli tylko dany produkt będzie już w magazynie ich sklepu.

Sprzedawca zanotował numer klientki po czy zapewnił że to zamówienie będzie dla niego sprawą priorytetową i dołoży wszelkich starań aby dotarło na czas. Klientka była bardzo zadowolona z obsługi sprzedawcy, poinformowała również że na forum internetowym sklepu zostawi pozytywne opinie na temat obsługi klientów sklepu.