Czarter jachtu na Mazurach

Witam, chciałbym bardzo poprosić dzisiaj państwa o opinię. Z góry informuję, że interesuje mnie czarter mazury last minute. Teraz opowiem jednak, po co mi to wszystko! Za trzy tygodnie, obchodzimy z żoną trzydziestą rocznicę naszego ślubu.

Czarter Mazury last minute – czy warto?

czarter mazuryPostanowiłem, że po tych wszystkich latach, które ze mną wytrzymała, należy się jej jakaś niespodzianka. W związku z tym, że poznaliśmy się (dokładnie trzydzieści trzy lata temu), właśnie na Mazurach, pomyślałem, że taki mały rejs byłby fajnym prezentem. Na początku, myślałem, żeby wynająć jakąś zwykłą żaglówkę, w końcu żaglówki mazury, to jedność. Jednak po czasie zobaczyłem, że nad naszymi polskimi jeziorami można wynająć jachty luksusowe. Muszę przyznać, że byłem w szoku, te jachty do wynajęcia są naprawdę w wysokim standardzie, a jak już mamy świętować, naszą rocznicę, to wypadałoby zrobić to elegancko. No i właśnie teraz potrzebna mi państwa pomoc. Po pierwsze, chciałem się zapytać, czy uważacie Państwo, że to dobry pomysł na spędzenie rocznicy? Po drugie, chciałem się dowiedzieć, czy może ktoś z was, zna jakąś stronę, na przykład żaglówki mazury, czy coś w tym stylu, na której mógłbym zamówić interesującą mnie łódkę. Trzecia kwestia, to tan wspomniany już wcześniej czarter mazury last minute, myślicie, że u nas takie usługi istnieją? Nie ukrywam, że do tej pory spędzaliśmy wakacje, tylko za granicą, dlatego też nie mam pojęcia jak u nas działa ten cały przemysł turystyczny.

 

Już same jachty luksusowe mnie zadziwiły. Jak byłem ostatnio na mazurach, a było to właśnie ponad trzydzieści lat temu, to ludzie spali w namiotach, jedli konserwy i rozpalali ogniska, a teraz proszę, jachty do wynajęcia. Widzę, że sporo się pozmieniało! Jeśli, więc możecie Państwo pomóc, dajcie proszę znać!

Polecono mi stronę http://bofort.pl czy ktoś już korzystał z ich usług?