Czas zamontować nową instalację elektryczną

Pod Bydgoszczą znajdują się działki rekreacyjne. Moim marzeniem od zawsze było to, żeby tam się zasiedlić na czas wakacji. I tak też się stało. Kupiłam sobie tania działkę z dużym ogrodem i starym domkiem. Niestety dom ten nadawał się wyłącznie do generalnego remontu. Musiałam zatrudnić odpowiednią ekipę remontową, która odświeży pomieszczenia oraz założy nową instalację elektryczną.

Monter założył nowe przewody elektryczne

Wasz Monter w BydgoszczyStara instalacja elektryczna była już do niczego. Bałam się, że może nastąpić przez to pożar. W końcu tyle się słyszy o różnych sytuacjach związanych z niesprawną instalacją. Trzeba było jak najszybciej wezwać fachowca, który zajmie się wymianą przewodów. Nie wiedziałam kogo mam wybrać, ale moja koleżanka z pracy podpowiedziała mi, że istnieje dobry fachowiec Wasz Monter w Bydgoszczy. Nie wahając się długo zadzwoniłam do niego i umówiłam się na dany termin. W umówiony dzień o umówionej godzinie przyjechał specjalista, który na samym początku sprawdził stan przewodów elektrycznych. Stwierdził, że się do niczego nie nadają i prędzej czy później nastąpiłaby poważna awaria. Powiedział, że najlepiej będzie wymienić przewody aluminiowe na lepsze – miedziane. Monter zaczął również sprawdzać tablicę rozdzielczą. Wymienił stare bezpieczniki na nowe. Teraz miałam nowoczesne wyłączniki, a nie takie jak były kiedyś co trzeba było wkręcać. Sprawdzony został również stan poszczególnych puszek przyłączeniowych. Kiedy wszystko było już zrobione postanowiłam, że czas wziąć się za konkretny remont.

Remont również pomógł mi zrobić fachowiec z Bydgoszczy. Był on bardzo dobrym specjalistą. Można powiedzieć, że trafiłam na prawdziwą złotą rączkę. Dziś mogę się cieszyć wspaniale urządzonym domem na działce rekreacyjnej. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.