Czy warto kupić ramkę do rejestracji?

Niekażdy właściciel pojazdu osobowego wie, że ramki otaczające tablicę rejestracyjną można dowolnie wymieniać. Niejednokrotnie podczas wymiany tablic, w wydziale komunikacji klient otrzymuje dodatkowe ramki powiązane z określonym miastem, a u dealera samochodowego można z kolei otrzymać ramki z danymi punktu, w którym nabyliśmy samochód. Okazuje się więc, że to doskonała forma marketingu i promocji wybranego miejsca.

Oryginalna ramka do tablic rejestracyjnych

ramka do rejestracjiSprzedawcy proponują jednak spersonalizowane ramki, które można w pełni samodzielnie zamontować na tablicach i cieszyć się unikatowym wykończeniem. Wybrana ramka do rejestracji może nawiązywać do wykonywanego przez nas zawodu czy też pasji, a także może zawierać zabawny lub motywujący tekst. Oczywiście taki gadżet jest wybierany przede wszystkim przez właściciela pojazdu i to jemu ma się podobać, jednak warto tutaj pamiętać, że również inni kierowcy zwracają uwagę na napisy zamieszczane na tablicach czy karoserii auta, za którym stoją w miejskim korku. Takie rozwiązania i śmieszne hasła mogą poprawić ich samopoczucie i nakłonić, aby również wymienili swoje ramki na tablicach rejestracyjnych na nieco bliższe ich wartościom i hobby. Takie akcesoria są dosyć tanie, choć koszt ramki zależy w dużej mierze od materiału i jakości wykonania.

Ramka to doskonały pomysł na prezent dla nowych kierowców czy pasjonatów motoryzacji. Ważne, by kupując wybraną ramkę zwrócić uwagę czy będzie pasować do naszego samochodu. Nie każdy pojazd ma dokładnie takie same rozmiary tablic rejestracyjnych, dlatego warto to dokładnie zweryfikować a w razie problemów z wyborem, zwrócić się o pomoc do pracowników sklepu. Wystarczy podać markę posiadanego samochodu, aby sprzedawca znalazł pasującą ramkę.