Czym się sugerowałam przy wyborze zegarka?

 

Mój mąż w tym roku będzie obchodził trzydzieste pierwsze urodziny, dlatego długo zastanawiałam się nad prezentem dla niego. Najzabawniejsze w tym wszystkim było to, że wszystkim doradziłam, co kupić Igorowi na urodziny, a sama nie potrafiłam znaleźć idealnego prezentu dla niego. Mam wrażenie, że im bliższa jest nam osoba, tym trudniej wybrać prezent.

Sportowy zegarek do każdej stylizacji

zegarek garminW końcu przypomniałam sobie, jak mój mąż miał kompletnego świra na punkcie zegarków. Dlatego kupiłam mu zegarek garmin. Najpierw chyba wypadałoby wspomnieć o tym, że wybrałam opcję sportową zegarka, ponieważ Kamil uwielbiał długodystansowe bieganie, więc stwierdziłam, że to będzie idealny prezent dla niego. Najbardziej podobało mi się, że ma mocny, solidny pasek, który nie łatwo było zniszczyć czy uszkodzić. Niewątpliwym plusem tego zegarka były dostępne w nim funkcje. Począwszy od mierzenia tętna, po wgrane mapki, dzięki którym w łatwy i szybki sposób można odnaleźć się w nieznanym miejscu. Szczególnie przydatne, kiedy znajduje się człowiek na urlopie w miejscu, w którym jeszcze nigdy nie był. Zegarki garmin nie należą do tanich, ale sprawdzają się perfekcyjnie bym powiedziała. Kolega mojego męża posiada inny model tej firmy i jest strasznie zadowolony z niego. Ku mojemu zaskoczeniu zegarek posiada także muzykę, która może motywować nas do biegania. Dodatkowo można regulować pasek do ręki, więc jeśli będę chciała pożyczyć od męża zegarek to nie będzie z tym najmniejszego problemu.

Ostatecznie wybrałam zegarek w kolorze szarym, ponieważ będzie pasował do każdej stylizacji. Zarówno do wersji eleganckiej, jak i sportowej. Właśnie na tym także mi zależało. Cieszyłam się, że udało mi się znaleźć tak dobre rozwiązanie. Firma garmin łączy wiele funkcji w jednym zegarku, dlatego są tak cenione.