Damski zegarek z drewna

 

Kobiety mają w swojej naturze to, że większość z nich lubi nosić różnego rodzaju dodatki do stroju. Mam tutaj na myśli szeroko pojęta biżuterię, a także galanterię w postaci zegarków. W tej chwili różnica nie jest już duża, ale i tak więcej kobiet, niż mężczyzn nosi zegarki. W przeważające liczbie są to zegarki eleganckie.

Zegarek wykonany z drewna

zegarki drewniane damskieNajpopularniejszym surowcem używanym do produkcji zegarków jest złoto i srebro. Są to materiały, które są używane do produkcji zegarków od bardzo dawna. Od jakiegoś czasu do produkcji użytkowane jest także drewno. Z drewna wykonana jest cała obudowa tarczy zegara. Zegarki drewniane damskie są dużo tańsze, od czasomierzy wykonanych ze złota lub srebra. Tańsze, co nie znaczy gorsze. W pewnym sensie są one nawet lepsze, bo się wyróżniają na tle innych. Tego typu zegarki dopiero zyskują popularność, więc nie jest ich zbyt dużo. Nosząc taki zegarek mamy możliwość wyróżniania się, posiadania czegoś innego niż wszyscy. Do produkcji takich zegarków używane jest drewno dobrej klasy. Nie jest ono w żaden sposób malowane, zabezpieczone jest tylko i wyłącznie bezbarwnym impregnatem, dzięki temu bardzo dobrze widać strukturę drewna, co nadaje uroku zegarkowi. Pasek wykonany jest ze skóry pod kolor obudowy zegarka. Wszystko razem się świetnie prezentuje. Taki zegarek pasuje zarówno do luźnego stroju, który nosimy na co dzień, jak i do eleganckiej sukni wieczorowej. Więc nic dziwnego, że coraz więcej kobiet kupuje takie zegarki.

Taki zegarek jest kilkukrotnie tańszy, do zegarków złotych i srebrnych. Ceny zegarków drewnianych zaczynają się od dwustu złotych, a kończą na około tysiącu. Nie jest to wysoka cena jak za tak dobry jakościowo zegarek. Zegarek noszony codziennie posłuży nam conajmniej kilka lat.