Decyduję się na imprezę z minigolfem dla pracowników

Przez ostatni rok nie organizowałem żadnych imprez dla pracowników, ale ostatnio uznałem, że już najwyższy czas. Wszyscy w ostatnim roku mieli nawał obowiązków i chcę ich za to nagrodzić. U nas w Krakowie jest mnóstwo możliwości, więc nie będzie problemów.

Minigolf na imprezę firmową

minigolfPoproszę Monikę z marketingu, by wszystkim się zajęła. To bardzo bystra dziewczyna i na pewno znajdzie coś ciekawego. Jej zadaniem wcześniej była organizacja imprez firmowych to na pewno będzie wiedziała jak się za wszystko zabrać. Zleciłem Monice to zadanie i miała mnie na bieżąco informować o postępach. Powiedziała mi od razu, że jest w Krakowie firma, której zadaniem jest kompleksowa obsługa imprez i są naprawdę świetni. Jej przyjaciel tam pracuje i jego zadaniem jest obsługa techniczna konferencji. Powiedziałem, że samodzielnie ma się wszystkim zająć i jak uważa, że firma się sprawdzi, to nie widzę przeszkód. Przekazałem jej odpowiedni budżet i może działać. Wiem, że jak byłem kiedyś u kontrahenta, to była na spotkaniu doskonała obsługa bankietów i byli bardzo profesjonalni. Na pewno jak Monika zleci tej firmie to zadanie to będzie wszystko doskonale wykonane. Jedyna wskazówka jaką jej przekazałem to wynajem minigolfa, który jest bardzo interesującą atrakcją i chcę by zajęła się jego wynajmem. Jestem przekonany, że naszym pracownikom taki minigolf na imprezie na pewno bardzo przypadnie do gustu. Resztę ma zorganizować sama. Dobrze, że będzie kompleksowa obsługa imprez u nas, ponieważ dzięki temu nie będziemy musieli się obawiać, że coś pójdzie nie tak.

Na razie nie informuję nikogo o planach w firmie. Jak już impreza zostanie załatwiona to wtedy wszyscy zostaną poinformowani o terminie i szczegółach. Sam jestem ciekaw jak to wszystko będzie wyglądało. Czekam na informacje.