Dekoracje okien niespodzianką dla babci

Nasza babcia mieszka sama w Bydgoszczy w wieżowcu na Kapuściskach. Ma tylko małą emeryturę i nie ma pieniędzy, ażeby odnowić mieszkanie, które już od dłuższego czasu tego wymaga.

Remont u babci z dekoracjami okien

dekoracje okienneZ bratem postanowiliśmy, że pomożemy babci i się tym zajmiemy. Na ten czas babcię wysłaliśmy do rodziców, którzy mieszkają w centrum Bydgoszczy. Wiedzieliśmy, że jeden dzień nam wystarczy, ponieważ pomagał nam znajomy, który kładzie tapety, więc sprawa załatwiona. Znajomy miał przyjaciela, który prowadzi sklep z tapetami i pojechaliśmy do niego, żeby kupić babci nowe tapety. Zaraz po powrocie znajomy zabrał się do pracy. Zerwał stare tapety i zaczął naklejać nowe, które kupiliśmy. Brat pojechał do miasta, żeby kupić babci nowe firany do kuchni i przy okazji poprosiłem go, żeby kupił także zasłony, które zawiesimy w dużym pokoju.
Brat zadowolony powiedział, że wszystko załatwi, bo jest u nas na osiedlu sklep, w którym widział, że na wystawie jest niesamowita dekoracja okien i na pewno wszystko kupi w tym jednym miejscu. Bardzo jestem ciekawy jak babcia zareaguje na zmiany. Nie ma pojęcia, że będzie miała w domu nowe tapety, o których od dawna mówiła i nowe firany, których w kuchni nie było. Jestem pewny, że zasłony na pewno też jej się spodobają. Babci powiedzieliśmy, że jej wysprzątamy mieszkanie a ona w tym czasie ma się zrelaksować, więc niespodzianka będzie niesamowita. Jak już się ze wszystkim uwinęliśmy to pojechaliśmy odebrać babcię od rodziców. Zawieźliśmy ją do domu. Była szalenie zaskoczona i bardzo nam dziękowała. W ogóle nie spodziewała, że takie zmiany zajdą w jej mieszkaniu i zauważyłem, że ze wzruszenia uroniła łezkę.

Zadowolenie i szczęście babci było dla nas największą nagrodą. Nasz znajomy wziął żadnych pieniędzy za co byliśmy mu wdzięczni.