Dj dentysta – czy to dobre połączenie?

Pracowałem jako dentysta w małej przychodni. Praca nie sprawiała mi trudności ale po latach znudziła mnie. Długo wahałem się czy rzucić pracę i zająć się czymś co lubię. Nie lubiłem tak ryzykować ponieważ mam dużą rodzinę.

Dentysta który marzył by pracować jako dj

dj weselePorozmawiałem o tym z żoną, która zgodziła się razem ze mną, że po co mam męczyć się jako dentysta. Zaproponowała żeby nie rezygnować z pracy ale sprawdzić się pracując w weekendy jak dj. Wiedziała, że uwielbiam zabawę i muzykę. Wyznałem jej, że nie widzę siebie bawiących młodzież na dyskotekach. Zapytała a najlepszy dj wesele Śląsk? Uznałem to za świetny pomysł. Akurat rozpoczął się czas wesel. Z początku grałem tylko na imprezach dla znajomych, nie co weekend ale przynajmniej mogłem spędzić więcej czasu z dziećmi. Później miałem jedno zlecenie by pojechać na Śląsk i od tego momentu zrobiłem się popularny. Przez lato nie było weekendu bez zlecenia. Moja córka postanowiła zamieścić ogłoszenie w internecie. Zapytała co ma napisać. Powiedziałem, że dj wesele, kontakt i tyle. Zaczęła się śmiać i wytłumaczyła mi, że teraz ludzie zwracają uwagę tylko zabawne, oryginale oferty. Poprosiłem ją by zrobiła to sama, ponieważ ja się do tego nie nadaje. Jestem dobry w graniu, nie w stwarzaniu reklamy.

 

Po paru godzinach pokazała mi swoją pracę „Dj na wesele? Nie ma lepszej osoby niż dj dentysta!”. Uznałem to za bardzo zabawne. Od tego momentu mam takie przezwisko. Pewna para młoda w podziękowaniu dodatkowo kupiła mi koszulkę z nadrukiem zęba. Raz na jakiś czas ubieram ją by być rozpoznawalnym.