Dom z bali pod klucz na działce

Jakiś czas temu kupiliśmy sobie z mężem działkę pod miastem. Tak naprawdę od momentu gdy tylko kupiliśmy sobie mieszkanie w bloku ja myślałam o tym żeby kiedyś mieć działkę.

Domy z bali i dobre firmy

domy z bali pod kluczNie wyobrażałam sobie tego żeby całe życie przesiedzieć w murach. moi rodzice zawsze mieli działkę i zawsze też gdy było już ciepło można było tam właśnie pójść i spędzić miło czas. Jednak na działce moich rodziców nie było możliwości żeby było można trochę pomieszkać. Chociaż pomieszkać przez weekend.My gdy kupiliśmy naszą działkę to zmyślą o tym, że postawimy tam mały domek, w którym to będziemy mogli mieszkać wtedy gdy tu przyjedziemy. To było nasze marzenie. Jakiś czas oglądaliśmy różne domki jakie byłyby najlepsze na taką działkę. I mąż stwierdził, że najlepsze będą domy z bali bo to i dobrze wygląda i przetrwa naprawdę wiele lat. W internecie były firmy, które robią domy z bali pod klucz trzeba tylko wybrać jaki nas interesuje. Dla nas oczywiście te domy drewniane z bali muszą być małe. Bo nie chcemy mieć przecież typowego domu tylko domek na działce. Takie domy drewniane pod klucz nie są tanie. Jednak mi się one najbardziej podobają. Są też domy z bali całoroczne jednak wiadomo, że koszt takiego domu jest znacznie wyższy. Nasz domek wystarczy, że będzie sezonowy. Wszyscy i tak nam się dziwią, że chcemy postawić coś tak drogiego. Jednak jakbyśmy mieli wymurować domek to nie dość że trwałoby to dużo dłużej to jeszcze nie kosztowałoby wcale mniej. Mój mąż już wszystko obliczył i naprawdę bardziej opłacalny będzie ten domek z bali.

Zresztą jak taki domek świetnie wygląda. Jestem pewna, że gdy tylko go postawimy to wszyscy sąsiedzi będą nam zazdrościć tego domku. Już nie możemy doczekać się z mężem kiedy zaczną się na działce prace budowlane i stanie nasz domek.