Domowy sprzęt do ćwiczeń na magazynie

Nazywam się Janusz i jestem pracownikiem magazynu. Nasza firma handlowa oferuje bardzo bogaty sprzęt sportowy, który bardzo często zakupują u nas klienci. Posiadamy doskonałe maszyny eliptyczne do domu, które są bardzo trwałe oraz rowery treningowe do domu.

Wytrzymały domowy sprzęt do ćwiczeń – wprowadzanie

domowy sprzęt do ćwiczeńNasz magazyn jest bardzo duży, dzięki czemu jest w stanie pomieścić każdy jeden domowy sprzęt do ćwiczeń. W ofercie posiadamy gotowe komplety takiego sprzętu, ale klient może także złożyć sobie taki zestaw indywidualnie. Do wyboru jest orbitrek do domu albo może to też być bieżnia do domu. To klient decyduje jaki sprzęt chce mieć. Oczywiście może też wybrać wszystko. Niedawno wjechała do nas nowa dostawa i kierowca przywiózł sprzęt fitness do domu. Musieliśmy wszystko dokładnie sprawdzić zanim przyjęliśmy sprzęt na magazyn. Musimy mieć pewność, że sprzęt fitness do domu jest w pełni sprawny i kompletny. Ja odpowiadam za wszelkie dostawy na nasz magazyn i zawsze umieszczam wszystkie dane w systemie. Jak przyjedzie do nas wytrzymały domowy sprzęt do ćwiczeń, to zawsze najpierw go sprawdzamy, a później dopiero wprowadzamy wszystkie dane do systemu. Wysyłki z naszego magazynu realizowane są każdego dnia o godzinie szesnastej. Wtedy przyjeżdża kurier, który zabiera domowy sprzęt do ćwiczeń dla naszych klientów i następuje realizacja dostawy. Współpracujemy z jednym przewoźnikiem, z którym nasze systemy są połączone, dzięki czemu kurier zawsze wie w jakiej ilości domowy sprzęt do ćwiczeń będzie od nas zabierał.

Jakiś czas temu klient zamówił orbitrek do domu w ilości dwunastu sztuk i wysyłka była realizowana następnego dnia, ponieważ kurier już nie miał miejsca na samochodzie. Zamówienie wpadło w ostatniej chwili, dlatego przewoźnik nie był przygotowany. Współpraca układa się pomyślnie.