Dowóz urządzeń do depilacji laserowej

Nazywam się Marian i jestem dostawcą. Pracuję w firmie produkującej urządzenia, w które zaopatrują salony kosmetyczne. Ostatnio dostałem zlecenie, żeby przywieść do Wrocławia urządzenie, którym robiona jest depilacja laserowa.

Depilacja laserowa powszechna we Wrocławiu

depilacja laserowaNie miałem pojęcia jak takie urządzenie wygląda ale wiem czym jest skuteczna depilacja laserowa, ponieważ moja małżonka była na takich zabiegach już jakiś czas temu i cały czas ma gładkie nogi a nic nie musi z nimi w ogóle robić. Następnego dnia rana podjechałem, żeby zapakowali mi towar i ruszyłem w trasę. Salon, do którego wiozłem urządzenie był się w centrum Wrocławia, ale objechałem trochę trasę bo były korki. Dojechałem na czas. Salon od razu zlokalizowałem, bo widniał wielki szyld z napisem depilacja laserowa. Wiem, że jest mnóstwo salonów, gdzie wykonywana jest bardzo skuteczna depilacja laserowa Wrocław, ale tutaj już czekała kobieta, która z daleka mi machała. Wiedziałem, że dokładnie trafiłem. Nie mam ustawionej nawigacji, ponieważ często jeżdżę po Wrocławiu i znam miasto. Ten salon był nowy w okolicy, bo pierwszy raz tutaj przywiozłem sprzęt. Kiedy wypakowałem urządzenie i kobieta pokwitowała mi odbiór to zapytała czy interesuje mnie depilacja laserowa, ponieważ aktualnie mają promocję. Zaśmiałem się, że jestem za stary na takie zabiegi i nie ma co mnie namawiać. Żona też kiedyś chciała, żebym usunął włosy na klacie, mówiła, że skuteczna depilacja laserowa pozwoli mi pozbyć się owłosienia na zawsze, ale mi ono nie przeszkadza. Nie podobają mi się wydepilowane klaty.

 

Wracając do firmy zadzwoniłem od razu do szefa, żeby szykował nowy transport, bo już wracam i chcę od razu realizować kolejne zlecenie. W ciągu dnia mam kilka kursów, jeżeli jeżdżę po Wrocławiu i okolicach, bo jest blisko i się wyrabiam.