Dożynki gminne i producent napojów gazowanych

Byłam jakiś czas temu na dożynkach gminnych, które są co roku organizowane w moim rodzinnym mieście. W tym roku było wyjątkowo dużo wystawców. I byli to wystawcy z całego kraju. Zawsze na tych właśnie dożynkach prezentowane są regionalne wyroby. Wystawiają się koła gospodyń wiejskich i prezentują swoje wyroby.

Producent napojów gazowanych oferował wiele pysznych napojów

producent napojów gazowanychZawsze są robione tradycyjnymi metodami wędliny czy też prawdziwy chleb. W tym roku można było kupić kwas chlebowy, W sumie byłam bardzo zdziwiona jakim powodzeniem cieszyło się akurat to stoisko. Na nim sprzedawany był także podpiwek, mama powiedziała mi, że gdy byłam mała napój ten był bardzo popularny. I dobrze, że wraca, i że znowu można go kupić. Mama mówiła, ze w sumie bardzo łatwo także zrobić samemu taki napój , tylko kto by się w to bawił skoro można kupić gotowy wyrób i to w bardzo przystępnej cenie. Na dożynkach był także producent wody źródlanej, która wydobywana jest podobno właśnie w okolicach mojego rodzinnego miasta. W sumie tereny tam są czyste, zielone dlatego myślę, że i woda jest bardzo dobrej jakości. Był też dobry producent napojów gazowanych, który miał bardzo duży wybór tych właśnie napoi. Jak zwykle wystawiali się także producenci maszyn rolniczych. Taka maszyna kosztuje czasem tyle co nowe mieszkanie. Są to bardzo drogie sprzęty.Zresztą dzisiaj rolnicy inwestują w sprzęty tak dobrej jakości wiedzą bowiem, że to się im zwróci. Było także pełno roślin, które można było zakupić. W sumie niektórzy przychodzili na dożynki tylko po to by kupić kwiaty i rośliny w dobrej cenie.

Było też mnóstwo stanowisk z daniami na ciepło. Wszędzie były rozpalone duże grille, z których unosiły się wspaniałe aromaty. Był też zespół, który cały czas umilał czas swoimi występami. W sumie naprawdę miło spędziłam czas na dożynkach.