Drewniany zegarek jako eko dodatek

 

Uwielbiam nosić różnorodne dodatki, które przyciągają wzrok napotykanych osób. Staram się jednak pamiętać o tym, żeby wybierane przeze mnie ozdoby pasowały do tworzonych przeze mnie stylizacji. Jest to bardzo ważne, ponieważ może mieć duży wpływ na ogólny charakter stylizacji. Ostatnio postanowiłam sobie kupić jakiś nowy, interesujący dodatek idealny do noszenia na co dzień.

Ekologiczny zegarek wykonany z drewna

eko drewniane zegarkiOd dawna interesuję się ekologią oraz różnorodnymi zagadnieniami związanymi z naturą. Dlatego chciałam to również pokazać poprzez dodatki do swoich codziennych stylizacji. Postanowiłam więc poszukać inspiracji w internecie. Podczas poszukiwań natknęłam się na coś, co mnie od razu zachwyciło – były to eko drewniane zegarki. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takimi czasomierzami, nie wiedziałam, że tworzy się je również z drewna. Już w pierwszej chwili wiedziałam, że muszę mieć taki zegarek. Zastanawiałam się nad tym, jaki gatunek drewna wybrać. Najbardziej spodobały mi się te egzotyczne, na przykład heban albo wenge. Ostatecznie zdecydowałam się na to drugie, ponieważ zachwyciła mnie głębia jego koloru. Do tego wybrałam bransoletę, którą również wykonano z drewna, jednak o wiele jaśniejszego. Taki kontrast prezentuje się rewelacyjnie. Nie mogłam się doczekać, aż zamówiony przeze mnie zegarek w końcu do mnie dotrze.

Po otwarciu pudełeczka z zegarkiem okazało się, że w rzeczywistości wygląda on o wiele lepiej niż na zdjęciach. Myślę, że to był świetny zakup. Bardzo zaskoczyła mnie również lekkość drewnianego czasomierza – wyjątkowo wygodnie nosi się go na nadgarstku. Byłam pewna, że sporo osób zwróci uwagę na taki niebanalny dodatek. Miałam rację – sporo moich znajomych zachwyciło się wybranym przeze mnie zegarkiem, który doskonale pasuje do moich stylizacji.