Drugi etat – sprzątanie biur

Jak każdy mam pracę na pełen etat. Ale ostatnio musiałam podjąć dodatkową pracę z uwagi na fakt, że chciałam przeprowadzić remont mojego mieszkania. Konieczna była wymiana podłóg, mebli, odświeżenie ścian oraz trzeba będzie wymienić instalacje elektryczną, gdyż często nie mam prądu.

Sprzątanie biur nie jest złe

sprzątanie biurPostanowiłam zatrudnić się na stanowisku sprzątaczki na pół etatu w firmie sprzątającej. Po rozmowie kwalifikacyjnej zostałam przyjęta do pracy. Praca ta odbywała się w godzinach popołudniowych. Dlatego też do mieszkania wracała późnym wieczorem, a następnego dnia musiałam wstawać do mojej stałej pracy. Do moich obowiązków należało niedrogie sprzątanie biur wrocław, do pomocy miałam jeszcze jedną panią, którą zatrudniono tego samego dnia co i mnie. Z kolei do obowiązków innych pracownic należało sprzątanie mieszkań oraz niekiedy należało czyszczenie kostki brukowej na chodnikach przed gminą, ale tylko wtedy, gdy gmina dawała zlecenie na to czyszczenie firmie sprzątającej. Z całą pewnością jest to dla mnie tylko praca tymczasowa, z uwagi na chęć pozyskania dodatkowych pieniędzy ne ten remont. Nie chciałam brać ani kredytu w banku, ani pożyczki w innych instytucjach poza bankiem, z uwagi, że nie chcę obciążać sobie konta spłacaniem rat kredytu lub pożyczki z odsetkami.

W życiu różnie bywa, jak stracę pracę stałą to z czego będę spłacać kredyt i wtedy zaczną się kłopoty finansowe. Wrocław jest miastem, gdzie znajduję się siedziba tej firmy sprzątającej i na moje szczęście leży dwie ulice dalej od mojego mieszkania.