Drukarnia czynna 24h na dobę potrzebna od zaraz!

 

Muszę przyznać, że przeważnie jestem typem studenta, który wszystko przygotowuje wcześniej i nie ma problemów z tym żeby wyrobić się na czas z nauką i powierzonymi zadaniami. Tym razem było inaczej. Zupełnie zapomniałam o pracy, którą musiałam oddać o ósmej rano dnia następnego. Udało mi się ją napisać ale dopiero w nocy, a musiałam jeszcze ją wydrukować.

Znalazłam miejsce zajmujące się drukiem 24h na dobę

druk 24 h na dobę warszawaByłam pewna, że nic się nie da zrobić. Zadzwoniłam do przyjaciółki by się wyżalić. Ta powiedziała mi żebym poszukała w Internecie jakiś punktów drukarskich czynnych całą dobę i, że z pewnością coś znajdę, bo ona też kiedyś miała podobną sytuację ale nie jest pewna czy miejsce gdzie drukowała ważne dokumenty jeszcze istnieje. Mam wiele szczęścia, bo okazało się, że jeżeli chodzi o druk 24 h na dobę Warszawa ma kilka takich punktów gdzie można wydrukować coś nawet w nocy. Nawet jeżeli komuś bardzo zależałoby na tym żeby wydrukować coś na większym formacie. W centrum jest jeden świetny punkt, który jest czynny bardzo długo i to właśnie tam się udałam, ponieważ szczerze mówiąc tak późnym wieczorem nie czuję się zbyt dobrze w jakiś małych dzielnicach Warszawy. Zdecydowanie wolę centrum. No i jest tam dobry dojazd. W Warszawie jest też dużo drukarni on-line gdzie mogłabym wysłać plik do wydrukowania w nocy i odebrać go rano ale wolałam mieć wydrukowaną pracę od razu i nie musieć się już przejmować przez resztę nocy, że coś może pójść nie tak.

Właściwie nie zdawałam sobie sprawy, że w moim mieście jest tak dużo możliwości bardzo szybkiego wydrukowania czegoś. Myślałam, że jestem w sytuacji bez wyjścia i nie uda mi się wydrukować mojej pracy na czas. Ale udało mi się i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Nigdy więcej już nie doprowadzę do tego żeby pisać coś na ostatnią minutę. Jest to jednak zbyt duży stres.