Drukarnia w moim mieście

W moim mieście jest świetna drukarnia. Często korzystam z jej usług, ponieważ bardzo często na uczelnię potrzebny mi jest druk książek na uczelnię. Ta drukarnia jest na prawdę świetna.

Drukarnia i najlepsze usługi

drukarniaW zasadzie nie jest to taka zwykła krakowska drukarnia, bo takich normalnych drukarni w mieście, w którym mieszkam i studiuję, a jest nim Kraków jest bardzo, ale to bardzo dużo. Ta drukarnia, z której usług zawsze korzystam, jest to drukarnia offsetowa. Zresztą nie tylko ja korzystam z usług tej właśnie drukarni, z tego co wiem to większość moich znajomych, jak już coś drukuje, to właśnie w tej drukarni. Oni drukują na papierze na prawdę doskonałej jakości. Mój kolega robił u nich druk katalogów na uczelniany projekt i mówił, że w porównaniu z papierem w innych drukarniach ten jest po prostu rewelacyjny. W listopadzie będę musiał zrobić druk folderów na taki uczelniany projekt i nie mam wątpliwości, z usług której drukarni skorzystam. Bardzo, ale bardzo cieszę się że w Krakowie mamy taką drukarnię. Dotychczas, kiedy nie odkryłem tej drukarni to korzystałem z usług innych krakowskich drukarni, jednakże nie byłem w pełni zadowolony z ich usług. Zawsze coś było wydrukowane nie tak, jak powinno być, jakaś kartka była wydrukowana krzywo, czy coś takiego. Na dodatek te ceny… szkoda gadać. Człowiek płacił całkiem sporo pieniędzy, a zawsze było coś nie tak zrobione. Poza tym w drukarniach, z usług których korzystałem zawsze byli ludzie niemili, tacy którzy wyglądało to jakby robili człowiekowi łaskę mimo tego, że im płacimy.

W tej drukarni z której teraz korzystam pracuje jeden Pan, który jest naprawdę przesympatycznym człowiekiem. Zawsze można z nim pogadać, on się uśmiechnie i w ogóle coś miłego powie i zawsze po prostu miło schodzi ten czas kiedy czeka się na wydruk.

Więcej o tej drukarni na stronie http://www.drukarnialuxor.pl