Drzwi na budowę zamówiłem u stolarza

W trzy miesiące postawiliśmy z żoną nasz nowy dom. Oczywiście nie budowaliśmy go sami tylko skorzystaliśmy z usług firm i fachowców. Najpierw postawiliśmy mury, potem zrobiliśmy dach a niedawno zamontowano okna. Brakowało tylko drzwi wejściowych i do kotłowni, z której można będzie wychodzić na zewnątrz. Musiałem więc znaleźć dobrego stolarza.

Dobrego stolarza znalazłem w Pszczynie

usługi stolarskie pszczynaDługo zastanawialiśmy się jakie drzwi zrobić na czas prac remontowych i wykończeniowych. Postanowiliśmy, że zamówimy drzwi robocze zbite z desek. Takie rozwiązanie ma sens, ponieważ założone drzwi w trakcie remontów będą bardzo eksploatowane. Nie było sensu wydawać kilku tysięcy na drzwi, bo lepiej zamontować je finalnie po wszystkich pracach wykończeniowych. Trafiłem na dobrego fachowca oferującego usługi stolarskie Pszczyna to miasto, w którym stolarz ma swoją pracownię. Ten fachowiec mądrze nam doradził, żeby nie inwestować od razu w drzwi, które będziemy mieć już na stałe. Zrobił nam drzwi z desek zarówno na wejście jak i do naszej kotłowni. Za wszystko zapłaciłem pięćset złotych i przynajmniej nie będzie mi szkoda jak się te drzwi zniszczą. Cieszę się, że trafiłem na mądrego człowieka, który po prostu szczerze mi doradził co w tej kwestii najlepiej zrobić. Jak dom będzie już wykończony to na pewno zamówię u tego stolarza piękne drzwi zrobione pod indywidualne zamówienie. Czyli takie, które będą pasować do naszych wnętrz.

Nasza budowa jest już ukończona, jeśli chodzi o mury. Stan surowy zamknięty to dopiero początek wszystkich innych prac. Miałem to szczęście, że znalazłem stolarza, który potrafił nam dobrze doradzić najlepsze rozwiązanie. Jeśli ktoś mi doradza uczciwie to od razu mam do takiego człowieka większe zaufanie. I na pewno będę stałym klientem tego fachowca.