Dzieci i najlepsze rolety

Nasze dzieciaki to straszne psotniki. Zawsze bawią się nie tam, gdzie powinny. Tak było i tym razem. Zostawiłam je na chwile same w pokoju i poszłam przygotowywać obiad. Każde z nich lubi co innego, więc zawsze miałam problemy kulinarne, bo jedna z dziewczynek nie lubiła marchewki, druga groszku i tak dalej.

Najlepsze rolety w Szczecinie są bezpieczne

roletySyn niby jadł wszystko, ale strasznie grymasił. Mieliśmy w pokoju zamontowane żaluzje i jakoś tak nieszczęśliwie się stało, że wybrały sobie je jako obiekt do zabawy. Zasłaniały i odsłaniały okno, i kręciły przy tym pokrętle. Skąd miałabym wiedzieć, że wpadną na taki bzdurny pomysł, żeby je sobie przekręcać o 360 stopni. Jak weszłam do nich zajrzeć, to było już za późno. Wszystko się poprzestawiało, i każda pojedyncza część była w drugą stronę poustawiana. Zadzwoniłam po męża, który przyjechał zaraz po pracy, i próbował coś temu zaradzić, ale było tak wykręcone na amen, że nie dało się już nic z tym zrobić. Trzeba było je zdjąć w całości. Musieliśmy zrobić tam coś nowego. Rozważaliśmy, czy może plisy byłyby dobre, ale nie mieliśmy pewności, czy znów nie spodobają się dzieciom, i czy nie uznają ich za dobrą rzecz do zabawy. Później stwierdziliśmy, że najlepsze rolety w Szczecinie będą najbezpieczniejsze, i w razie czego jakoś da się je łatwo naprawić. Zamówiliśmy je więc, miejsce zamówienia to był Szczecin, więc niedaleko, i czekaliśmy na rozwój wydarzeń. Dzieciaki faktycznie coś tam próbowały przy nich dłubać, ale na szczęście jakoś za bardzo ich już nie interesowały. Chyba wystraszyły się jak je okrzyczałam, że zniszczyły żaluzje. No i dzięki temu mam teraz coś ładnego w domu, bo faktycznie fajnie to wygląda.

I przynajmniej dzieci już nie broją, i nauczyły się, że nie można niszczyć cudzej własności. Przynajmniej na jakiś czas, bo wiem, że nie minie dużo czasu i znów będą broić, no ale na razie jest spokój.