Elegancka linia płytek Batista

To jeden z wiodących prym na rynku producentów eleganckich, trwałych płytek o szerokim zastosowaniu. Dzięki bogatej linii produktowej, możliwe jest dostosowanie desenia i rodzaju płytki do wnętrza, z tej uwagi projektanci wnętrz chętnie uwzględniają je w swoich projektach, z uwagi na trwałość i możliwość wieloletniej eksploatacji przestrzeni, w której zastosowano płytki.

Szerokie zastosowanie płytek

płytki batistaZ uwagi na ich charakter, płytki powszechnie stosowane są w różnego rodzaju powierzchniach. Z powodzeniem mogą stanowi rodzaj podłoża jako element wieńczący łazienki, tak samo prywatne jak i publiczne. Zapewniają łatwą w utrzymaniu porządku powierzchnię, dodatkowo, dzięki wodoodpornym fugom uniknięte zostaje ryzyko wdzierania się wody pod płytki, co mogłoby mieć destruktywne działanie. Innym, powszechnym zastosowaniem płytek są takie powierzchnie takie jak kuchnia, czy salon, dlatego płytki batista cieszą ogromnym zainteresowaniem. Przede wszystkim są produktem trwałym, o wielu, ciekawych deseniach, co ułatwia dopasowaniem rodzaju płytek do przestrzeni. To rozwiązanie powszechnie stosowane jest także w przestrzeniach użytkowych, gdzie zapewnia trwałość podłoża oraz ciekawe wykończenie ścian. Płytki z powodzeniem mogą być wykorzystywane jako element wieńczący tarasy oraz balkony.

Dzięki wszechstronnemu zastosowaniu płytek, cieszą się one ogromną popularnością. Stanowią produkt uniwersalny, łatwo dostępny w różnego rodzaju sklepach budowlanych oraz internetowych. Dzięki sporej wytrzymałości zapewniają możliwość wieloletniej eksploatacji przestrzeni. Dodatkowo ułatwiają utrzymanie porządku. Dlatego z powodzeniem stosowane są w przestrzeniach prywatnych oraz publicznych, takich jak gmachy, biurowce, czy lokale użytkowe, a także tarasy.