Elektrowóz EU07 H0

Mężczyźni będąc chłopcami, uwielbiali się bawić kolejka elektryczną. Teraz będąc dorosłym, patrzą na nią z sentymentem jako na obiekt kolekcjonerski. Kolejka napędzana energią elektryczną, często przechodzi z pokolenia na okolenie.

Jak wyglądają elektrowozy EU07?  

eu07 h0W sklepach modelarskich dostaniemy mnóstwo modeli lokomotyw spalinowych, elektrowozów i wagonów, które wiernie odzwierciedlają oryginały. Dla niektórych to upragniona zabawka, a dla innych, prawdziwe dzieło sztuki i obiekt pożądania. Modele pociągów nie należą do tanich, ze względu na sposób wykonania. Każda sztuka jest precyzyjnie dopracowana i ręcznie malowana, dzięki czemu wygląda identycznie jak oryginał. Popularny elektrowóz EU07 H0 jest to model uniwersalnej lokomotywy elektrycznej. Aby zabawa nim dostarczyła wielu, niezapomnianych wrażeń, wystarczy dokupić do niego dekoder jazdy i dźwięku. Elektrowóz, jak i pozostałe modele pociągów i wagonów, są wykonane w skali H0, czyli jeden do osiemdziesięciu siedmiu, ale dostaniemy też kolejkę w skali TT, lub N. Lokomotywa EU07 ma długość stu osiemdziesięciu trzech milimetrów i waży około czterysta pięćdziesiąt gramów. Jest dostępny w kilku wariantach kolorystycznych, najpopularniejszy jest zielono – żółty i brązowo – czarny. Do elektrowozu możemy dokupić wagony towarowe, sypialne, pasażerskie, pocztowe, lub nawet restauracyjne. Jeżeli chcemy mieć porządną kolekcję pociągów, do musimy do nich dokupić specjalną makietę, z torami, mostami i wiaduktami, a także zabudowaniami.

Pociągi nie są tanimi modelami, bo najtańszą lokomotywę możemy kupić za kilkaset złotych, a są też takie, które kosztują po kilka tysięcy. Wagony kolejowe są nieco tańsze, bo możemy je kupić już za niecałe dwieście złotych. Aby kolejka mogła jeździć, potrzebne nam jeszcze będą tory, przynajmniej kilka metrów.