Etykiety usuwalne – tworzenie ich daje radość

Od zawsze jestem osobą, która jest pełna życia, energii. Zawsze lubię coś robić i znajomi mówią mi że jestem kombinatorem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Wytwarzanie etykiet usuwalnych pomysłem na biznes

etykiety usuwalneSam się z tym zgadzam, bo lubię kombinować. Ostatnio zainteresowała ciekawa rzecz, a mianowicie, jak wytwarza się druk kodów. Zacząłem się tym tematem poważnie interesować. Po pracy każdego dnia poświęcałem cały swój wolny czas i zbudowałem sobie sam drukarkę, która drukuje przeróżnego rodzaju etykiety, Z tym, że moje etykiety nie są takie profesjonalne, ale są unikalne, z jakimiś śmiesznymi wzorkami i tym podobnymi. Pierwszymi etykietami, jakie moja drukarka wydrukowała były profesjonalne etykiety usuwalne.
Nie wyszły one najlepiej, ale po pewnym czasie zaczęły mi wychodzić dokładnie, tak jak powinny. Jednakże pierwsze etykiety zostawiłem sobie na pamiątkę. Resztę dałem znajomym. Moim znajomym bardzo się spodobały i doradzili mi żebym je sprzedawał na internecie. Pomyślałem, że jest to dobry pomysł i zacząłem sprzedawać. Najpierw zwykłe etykiety, później etykiety foliowe. Nie dostawałem za nie ” kokosów „, ale było to w pewnym sensie dorobienie do wypłaty, a ponadto sprawiało i oczywiście nadal sprawiam mi to ogromną przyjemność. Na razie nie produkuję dużo, bo materiał do etykiet również kosztuje, a nadmiar nie jest mi do niczego potrzebny. Produkuję tyle ile mam zamówień, resztę dałem swoim znajomym, rodzinie, przyjaciołom. Ostatnio w modzie są etykiety samoprzylepne. Niestety moja drukarka póki co nie ma funkcji, aby je wyprodukować. Jednakże pracuję już nad jej udoskonaleniem, żeby takie etykiety mogła drukować.

Mam nadzieję, że mi się to uda. Co prawda muszę zainwestować trochę pieniędzy, jednakże już moi klienci o takie pytają, także jestem pewny że ta inwestycja mi się zwróci.