Fartuszek dla Zuzi

Zuzia od kiedy dorosła nieco to bardziej zaczęła się interesować tym co robię. Zaczęła nawet mi pomagać i układa swoje ubrania z suszarki do szafy. Najbardziej jednak spodobało jej się spędzanie czasu w kuchni, gdzie przyglądała się co przygotowuję do jedzenia.

Córka chce dostać ładny fartuszek

fartuszki dziecięceZuzia bardzo chciała mi pomagać i postanowiłam dać jej jakieś drobne prace w kuchni. Zapytała czy dostanie taki fartuszek dla siebie jaki ja noszę. Zaskoczyła mnie jej prośba, ale zapewniłam ją, że dostanie taki sam. Nie miałam pojęcia gdzie kupić fartuszek dla córki i postanowiłam skorzystać z internetu. Znalazłam firmę, która wykonuje na zamówienie fartuszki dziecięce i można przekazać własny wzór. Mój fartuch był czarny w białe koty i bardzo podobał się mojej córce. Zrobiłam więc jego zdjęcie i wysłałam do sprzedawcy, żeby dopytać czy może zrobić taki sam fartuszek dla dziewczynki. Kiedy sprzedawca potwierdził tę informację i przyjął zlecenie to powiedziałam Zuzi, że będzie miała taki sam fartuch jak ja. Była szczęśliwa i nie mogła się doczekać. Przesyłkę dostałam dopiero pod koniec tygodnia, ponieważ musiałam czekać aż fartuszek zostanie wykonany. Dostępne były inne fartuszki dziecięce od ręki, ale zależało mi na tym, żeby moja córka miała identyczny. Kiedy w końcu dotarł to od razu go założyła. Podałam idealnie wymiary, ponieważ pasował na nią jak ulał. Tego dnia dałam jej do obrania jajeczka. Trochę czasu jej to zajęło, ale była bardzo zaangażowana. Powiedziała, że zawsze będzie mi pomagać.

Zuzia codziennie zakładała swój fartuszek i przychodziła do mnie do kuchni, żeby mi pomagać. Niewiele prac mogłam jej dać, ponieważ była za mała i dlatego wymyślałam coś, żeby miała zajęcie. Powiedziała, że w przyszłości zostanie kucharką.