Firma budowlana i transport dla pracowników

Jako pracodawca zawsze chciałem zapewnić swoim ludziom odpowiednie warunki. Firma budowlana, którą prowadziłem miała różne miejsca pracy i nie zawsze każdy mógł sobie zapewnić transport. Stwierdziłem, że warto podjąć współpracę z jakimś przewoźnikiem.

Zatrudniłem przewóz pracownikom na miejsce budowy 

przewozy osób bielsko białaDzięki temu nie musiałbym się martwić czy ktoś dojedzie. Oczywiście ceny takich firm wcale nie były niskie i trzeba było z wszystkim uważać. Na szczęście cały czas szukałem. Po pewnym czasie dowiedziałem się, że pewne przewozy osób bielsko biała mają świetną ofertę dla firm. Ja jako przedsiębiorca, który dbał o swoich pracowników chciałem z nich skorzystać. W tym celu umówiłem się na spotkanie z przedstawicielem firmy. Tam mogłem omówić warunki naszej współpracy, ponieważ ja nie szukałem czegoś na chwilę. Przewozy musiały być sprawdzone i nie chciałem zapewnić bezpieczeństwo osobom, które miały z nich korzystać. Czasami podróż na miejsce budowy była bardzo długa i nie każdy miał środki aby zapewnić sobie transport. Na dodatek pozostałym pracownikom również spodobał się ten pomysł i stwierdzili, że to dobra decyzja. Oczywiście przewozy osób, które zatrudniłem miały dla nas specjalna ofertę. Na dodatek ich cena miała być o wiele niższa z czasem. Oczywiście dla mnie była to świetna perspektywa na przyszłość. Z czasem ukończenia remontu czy jednego zlecenia od razu pojawiało się następne dlatego wiedziałem, że płynność przewozów będzie koniecznością.

Na szczęście z wszystkiego byłem bardzo zadowolony i doskonale wiedziałem, że to była jak najbardziej dobra decyzja. Moi pracownicy byli bardzo zadowoleni i stwierdzili, że to jest warte zachodu. Dzięki temu nikt z nich nie musiał się martwić o to kiedy wróci do domu. Wszystko zapewniałem jako pracodawca.