Gabiony coraz bardziej popularne

Już wszystko zaczęło się lepiej układać, odkąd mój mąż zaczął inwestować w budownictwo. Jego firma rozkręciła się gdy zaczął handlować takim produktami jak gabiony, szpadle, sztachety i współpracować z kowalami artystycznymi, którzy cuda wymyślali na bramach i płotach.

Inwestycja w gabiony opłaciła się

gabionyOstatnio, dostał fantastyczny projekt, aby gambion połączyć z pozłacaną siatką. Projekt był przygotowany pod wejście do otworzonego centrum pracy twórczej. Miało być to miejsce pracy dla pisarzy, malarzy, poetów, reżyserów, no w ogóle artystów wszelkiej maści. Dowiedział się szybko, że gabiony producent całkiem niedaleko prowadzi swoja firmę i rychło zawiązał z nim współpracę. Do tego wziął naszego siostrzeńca, świeżo upieczonego architekta, aby zaprojektował taki portal, ogrodzenie gabionowe, aby wszystko już od samego początku było przepięknym natchnieniem dla twórców. Widziałam projekty i muszę przyznać, że sama nabrałam ochoty na dokończenie swojej powieści. W ogóle te gabiony mi się spodobały, dlatego pomyślałam, czy by nie zamówić takie kosze gabionowe do naszego ogrodu, pięknie w nich wyglądałyby draceny, azalie, czy nawet te małe drzewka figowe. Mamy kostkę brukową, więc wpasowałyby się one idealnie. Ogrodzenie gabionowe nie wchodziło w grę, ponieważ całkiem niedawno, jakieś dwa lata temu całkowicie zmienialiśmy ogrodzenie. Jednak jeżeli któraś z was planuje zmianę wokół swojego domu, działki, daczy na wsi, zapraszam do kontaktu. Nasz producent ma najpiękniejsze gabiony w kraju.

 

Oczywiście dla subskrybentek mojego bloga, będą przygotowane bony zniżkowe. W każdym razie niedługo mój mąż rozpocznie realizację projektu wspomnianego ośrodka, a ja opublikuje zdjęcia, gabion będzie pięknie wyeksponowany. Jestem przekonana, że wyjdzie wszystko bez zarzutu.