Gdzie sprawdzą się dozowniki łokciowe?

Czasy pandemii przyniosły ogromne zmiany w każdej dziedzinie życia. Niezbędna była zmiana dotychczasowych nawyków, ograniczenie kontaktów międzyludzkich i przyzwyczajenie się do nietypowych zasad funkcjonowania. Ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej stało się zachowanie higieny osobistej, szczególnie w przestrzeni miejskiej, wobec czego wdrożono wiele dodatkowych rozwiązań. 

Zalety dozowników łokciowych 

dozownik łokciowy fanecoSposobem na zahamowanie rozwoju drobnoustrojów i wirusów jest odpowiednia higiena i dezynfekcja. W tym celu w coraz większej liczbie miejsc są montowane dozowniki łokciowe na mydło czy płyn dezynfekujący. Takie rozwiązanie zapewnia ograniczenie dotykania urządzenia dłońmi dzięki specjalnej konstrukcji, co pozwala na ochronę przed rozprzestrzenianiem się chorób. Dozownik łokciowy Faneco sprawdzi się zarówno w domu, jak i w zakładach pracy, instytucjach publicznych i wszystkich przestrzeniach życia publicznego. Cechuje się estetycznym wykończeniem, uniwersalną kolorystyką i trwałą obudową, dzięki czemu będzie pasował do wielu pomieszczeń i zapewni wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. Ponadto jest łatwy w montażu na ścianie, a dodatkowo można też wybrać opcję dozownika z przenośnym stojakiem, który sprawdzi się np. przy wejściu do budynku. Stelaże są najczęściej wykonane ze stali, a dyspenser z aluminium. Dzięki możliwości anodowania na wybrany kolor istnieje możliwość dopasowania dozownika do aranżacji wnętrza. 

Zakup dozownika do mydła lub płynu dezynfekcyjnego uruchamianego łokciem jest doskonałym pomysłem na ograniczenie zachorowań wśród pracowników czy klientów. Praktyczna konstrukcja umożliwia szybkie uzupełnianie płynów i łatwe utrzymanie czystości urządzenia. Ponadto pozwala użytkownikom na wydajną i higieniczną obsługę bez bezpośredniego kontaktu.