Gdzie w Warszawie upiorę dywan?

Zbliżały się Święta Bożego Narodzenia. Jak co roku w tym okresie robiłam duże porządki w mieszkaniu. Początkowo myślałam, że dywany wystarczy wytrzepać i już będą czyste. Okazało się jednak, że są one bardzo brudne i nawet po wytrzepaniu, efekt nie był dla mnie zadowalający. Zdecydowałam, że najlepiej będzie je uprać. Musiałam tylko znaleźć kogoś, kto się tym zajmie.

Zdecydowałam się uprać dywany

pranie dywanów warszawa włochyMoja koleżanka poleciła mi bardzo dobre miejsce, które oferuje pranie dywanów Warszawa Włochy to dzielnica miasta, w której znajduje się siedziba tej firmy. Ponieważ mieszkam niedaleko, zdecydowałam udać się tam i zapytać o szczegóły. Okazało się, że można zamówić tam profesjonalne pranie dywanów w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie. W dodatku z darmowym dojazdem do klienta. Pranie odbywa się na miejscu, także na bieżąco mogą patrzeć, jak czyszczone są moje dywany i jak szybko widać efekt. Byłam bardzo zadowolona z takiej możliwości. Umówiłam się na dogodny dla mnie termin i pozostało mi czekać. Gdy ekipa piorąca dywany zjawiła się u mnie w domu, od razu miałam pewność, że to profesjonaliści. Najpierw sprawdzili z jakiego materiału wykonany jest dywan, a następnie dobrali odpowiednie środki czyszczące. Były to ekologiczne środki piorące, które były odpowiednie dla alergików. Uprali oni dywan za pomocą odkurzacza działającego podciśnieniem.

Od razu zauważyłam efekty. Dywan stał się o wiele czystszy i a w dodatku miękki w dotyku. Dowiedziałam się, że efekt takiego prania powinien utrzymywać się przynajmniej przez kilka miesięcy. Zaleca się pranie dywanów raz na rok. Wiedziałam, że jeśli jeszcze kiedyś zdecyduję się uprać dywany, skorzystam z tej solidnej i taniej firmy, co teraz. Byłam bardzo zadowolona z ich usług i fachowego podejścia do sprawy.