Grafik Bartłomiej i fototapety 3d

Nazywam się Bartłomiej i jestem grafikiem. Pracuje dla firmy, która oferuje fototapety 3d i jestem tam zatrudniony od dwóch lat. Firma, w której pracuje ma w ofercie naprawdę świetne wzory na fototapety na ścianę. Wiadomo, że to moja zasługa. W końcu jestem jednym z najlepszych grafików.

Mam wiele pomysłów na fototapety 3d

fototapety 3dW pracy jestem samodzielny i mam wolną rękę. Zawsze jak jest zlecenie na fototapety 3d to dostaje temat i sam wykonuje do niego grafiki. Zawsze przedstawiam kilka wzorów, żeby szef miał z czego wybrać. Ostatnio był u nas klient, którego interesowały fototapety do kuchni i miałem wykonać wzory typowo do tego przeznaczone. Zadanie było banalnie proste, więc klient na drugi dzień dostał propozycje. Wszystkie mu się podobały i nie mógł się zdecydować, więc wziął wszystkie. Lubię swoją pracę, ponieważ zawsze mogę puścić wodzę wyobraźni. Moja dziewczyna Aneta ostatnio prosiła mnie, żebym zrobił dla nas jakieś wzory na fototapety do sypialni, ponieważ planujemy remont i Aneta chce, żeby wszędzie były fototapety 3d, ponieważ szalenie jej się to podoba. Zamierzałem przysiąść właśnie do projektowania. Miałem masę fajnych pomysłów i zależało mi aby fototapety 3d, które dla nas zaprojektuje miały osobisty wydźwięk.

Aneta ma kota, którego kocha ponad życie, więc zrobiłem specjalnie dla niej fototapety do sypialni, na których był jej kot, którego umieściłem w różnych innych wzorach. Na pewno będzie zadowolona i pewnie bardzo szybko fototapety 3d pojawią się w naszym mieszkaniu. Dobra, biorę się do roboty.

Gdy chcesz mieć fototapety 3d w domu zajrzyj nahttp://art.widi.pl