Hokery drewniane na magazynie

Nazywam się Sebastian i jestem pracownikiem fizycznym. Pracuję na magazynie w ogromnym sklepie meblowym i odpowiadam za przyjmowanie dostaw i rozliczanie wysyłek.

Nowa dostawa hokerów drewnianych

hokery drewnianeNa magazyn często wjeżdżają dostawy, ponieważ mamy tanie narożniki z funkcją spania, które sprzedają się jak świeże bułeczki. Ostatnio wjechała do nas dostawa i przywieźli hokery barowe, których było naprawdę dużo. Wszystkie hokery drewniane były okryte folią bąbelkową w celu zabezpieczenia podczas transportu. Tak samo jest jeżeli chodzi o meble systemowe, które są dokładnie zabezpieczone. Mamy w magazynie specjalny dział na stołki barowe, ponieważ jest ich ogromna ilość. Mamy różne rodzaje, wielkości i kolory. Wszystkie nasze stołki barowe są wykonane ze skóry naturalnej, bądź ekologicznej. Czasami jest także jakiś inny materiał. Kiedyś, jak przywieźli na magazyn meble systemowe od nowego dostawcy, to okazało się, że trzeba je złożyć. Meble systemowe były przywiezione w kartonach i część pracowników musiała zająć się ich składaniem. Na sklep zawsze wprowadzamy gotowy towar. Dzisiaj musiałem zorganizować transport, ponieważ klient czekał na hokery barowe a zamówił ich około stu sztuk. Wszyscy kierowcy byli w trasie, więc zadzwoniłem po Kazika, który często dla nas wozi meble. Na szczęście był wtedy wolny i dostarczył wszystkie hokery barowe do klienta. Na koniec musiałem sprawdzić asortyment i policzyć hokery drewniane, bo Krysia z księgowości mówiła, że jej się faktury nie zgadzają. Wiedziałem, że czeka mnie długa i czasochłonna praca, więc postanowiłem najpierw zrobić sobie porządną kawę.

Kawa zawsze stawia mnie na nogi. Kiedy już sprawdziłem wszystkie hokery drewniane i zdałem Krysi dokładny raport, to mogłem powoli kończyć. Do wyjścia zostało kilka minut.