Innowacyjny i skuteczny Juvederm Ultra

Wypełniacze to najczęściej stosowane preparaty w walce z procesami starzenia skóry. Zawierają kwas hialuronowy, który naturalnie występuje w tkance i uzupełniają niedobory substancji nawilżającej. Podawane są w formie iniekcji bezpośrednio w tkanki w miejscach, gdzie skóra straciła swoją sprężystość i napięcie. Nowoczesne wypełniacze charakteryzuje wysoki stopień stężenia kwasu hialuronowego oraz innowacyjne usieciowienie cząsteczki. 

Nowoczesne wypełniacze hialuronowe

juvederm ultraNa rynku dostępne są produkty zawierające wysokie stężenie oczyszczonego kwasu pochodzącego z bakterii Bacillus Subtilis. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje seria Juvederm z produktem Juvederm Ultra, który dodatkowo zawiera lidokainę. Jest to preparat nowej generacji stosowany w celu wygładzenia średnich i głębokich zmarszczek. Podawany jest przy wypełnianiu umiarkowanych lub głębokich fałd nosowo wargowych, linii marionetki, a także powiększaniu objętości ust oraz uwydatnianiu ich konturów. Preparat zawiera cząsteczkę kwasu hialuronowego o wielkości 24 mg/ml. Dzięki łatwej przyswajalności i adaptacji w tkankach wypełniacz utrzymuje się nawet 12 miesięcy. Kwas ma formę jednolitego przezroczystego żelu, który podawany jest w formie iniekcji bezpośrednio w wierzchnie lub głębsze warstwy skóry właściwej. Poprzez powolną biodegradację zahamowane zostają procesy starzenia skóry. Dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego w Juvederm Ultra skóra jest bardziej napięta i nawilżona.

Włókna kolagenowe i elastyna podtrzymujące szkielet skóry szybciej się regenerują i dzięki temu cera jest bardziej napięta i sprężysta. Zabiegi z użyciem wypełniaczy Juvederm dają bardzo dobre efekty wizualne, naturalny wygląd i oszałamiający efekt odmłodzenia skóry. Najnowszej generacji kwas hialuronowy intensywnie wpływa na procesy biochemiczne zachodzące w skórze i zapobiega procesom degeneracyjnym tkanek.