Jak wymienić niedrogo wyświetlacz w S8?

 

Mimo że zawsze bardzo dbam o telefony, dosyć często zdarzają im się różne usterki. Wszystkie smartfony zabezpieczam wytrzymałym etui oraz hartowanym szkłem, które chroni nie tylko przed rozbitym ekranem, ale także przed różnego rodzaju zarysowaniami. Mam jednak dwie córki, które uwielbiają grać w gry na moim telefonie i czasami podczas zabawy zdejmują z niego nakładki. Z tego powodu, kiedy przypadkiem upuszczą smartfon, często kończy się to rozbitą szybką.

Wszystko, co warto wiedzieć o wymianie wyświetlacza

niedroga wymiana wyświetlacza s8Przez bardzo długi czas szukałem serwisu smartfonów, który umożliwiłby mi naprawę szybki w okazyjnej cenie. Próbowałem także wymienić ekran samodzielnie, zamawiając potrzebne części z internetu, ale niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Z tego powodu uznałem, że być może dobrym rozwiązaniem będzie poczytanie opinii na temat różnych serwisów telefonów oraz zapytanie znajomych, czy nie znają kogoś godnego zaufania. Miałem dużo szczęścia, ponieważ szybko okazało się, że mój przyjaciel równie często korzysta z różnych napraw i przetestował już wiele firm, aż w końcu trafił na najlepszą. Poprosiłem go o adres i ucieszyłem się, że niedroga wymiana wyświetlacza s8 jednak będzie możliwa. Po dotarciu na miejsce spotkałem się z niezwykle profesjonalną i miłą obsługę. Szybko dowiedziałem się, na czym będzie polegała naprawa, a także dostałem kilka ważnych wskazówek dotyczących tego, jak skutecznie zabezpieczyć ekran przed rozbiciem.

Naprawa szybki w telefonie przebiegła niezwykle sprawnie. Początkowo obawiałem się, że stracę telefon na 2-3 dni, a bardzo potrzebowałem go do pracy. Na szczęście już po kilku godzinach mogłem odebrać urządzenie z serwisu i byłem bardzo miło zaskoczony tym, że wyglądał jak nowy. Na ekranie nie było żadnych rys ani pęknięć, a wszystkie funkcje działały bez zarzutu.