Jaką pościel kupić dziewczynce?

 

Każde dziecko ma swoją ulubioną bajkę. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki mają jednak różne upodobania i gustują też w innych bajkach. Jedną z najpopularniejszych bajek dla dziewczynek jest Miraculum, czyli serial, o znanym schemacie – superbohaterka, przeżywa superprzygody.

Ile modeli dziewczęcej pościeli Miraculum jest dostępnych?

pościel miraculum dla dziewczynekDzieci uwielbiają się otaczać przedmiotami, na których mają swojego ulubionego bohatera z bajki. Dlatego przemysł zabawkarski zbija fortuny na produkcji ołówków, długopisów, gumek do mazania i zeszytów, z ich wizerunkami. Jednak nie ma w tym nic złego, dobrze, ze tak jest bo dzieci potrzebują dobrych wzorców, nawet jeżeli mówią one do nich tylko z bajek. Bajka Miraculum odpowiada o dziewczynce imieniem Marinette, która została wybrana przez istotę pozaziemską do pełnienia roli obrońcy swojego miasta. Jednak tłem opowieści jest jej zauroczenie klasowym kolegą i towarzyskie perypetie, które mają nauczyć dziecko trudnej sztuki adaptacji. Gadżety z Miraculum – Biedronką są bardzo popularne, jednak najnowszym hitem wśród jej fanów jest pościel z jej wizerunkiem oraz różnymi fotosami z jej przygód. Pościel Miraculum dla dziewczynek jest wykonana z bawełny. Można ją prać w pralce, bez obawy, że nadruk się spierze. Jest wykonany specjalną technologią, dzięki czemu dostajemy gwarancję, ze nie zniknie przez dwa lata. Pościel należy kupować tylko w renomowanych sklepach internetowych oraz bezpośrednio na stronach producenta. Tylko w ten sposób możemy uniknąć kupowania tanich podróbek, w których jakość i użyte materiały, nie były ważne dla producenta.

Pościel z Miraculum – Biedronką to świetny pomysł na prezent urodzinowy, albo pod choinkę. Każda dziewczynka w wieku od siedmiu do dziesięciu lat zna ta bajkę, co wynika z przeprowadzonych wśród uczniów w polskich szkołach, ankietach.