Jaki kocyk wybrać dla dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się czym okrywać swoje dziecko podczas snu. Okrycie nie może być ani za cienkie ani za grube. Najlepiej wybrać takie, które posłuży nam przez dłuższy czas. W sklepach stacjonarnych oraz Internecie do wyboru mamy mnóstwo modeli kocyków i kołderek.

Ogromny wybór w kocykach minky

kolorowy kocyk minky dla dzieciSama mam małe dziecko, więc przetestowałam kilka modeli, ponieważ jako młoda mama również nie wiedziałam na co się zdecydować. Okrywałam dziecko kocykiem bawełnianym, minky, bambusowym oraz kołderką. Po roku czasu uważam, że kolorowy kocyk minky dla dzieci to najlepszy wybór. Kocyk możemy kupić w wersji letniej bez wypełnienia, przejściowej z lekkim wypełnieniem lub zimowej z grubszym wypełnienie. Sprawdza się on jako okrycie dziecka podczas spaceru w wózku oraz podczas drzemki w domu. Do wyboru mamy także rozmiar – mały dla niemowlaka oraz większy gdy dziecko trochę podrośnie. Jest to naprawę miły i delikatny oraz pięknie kolorowy kocyk. Właściwie każdy może zaprojektować swój własny kocyk – wybieramy materiał bawełniany w dowolne wzory oraz kolor materiału minky. Do wyboru jest mnóstwo wzorów – w auta, koty, roboty, dinozaury, kwiatki, serduszka, statki, słoniki, kropeczki, paseczki, trójkąty i wiele, wiele innych. Również materiał minky ma wiele wersji kolorystycznych. Kocyki są wykonywane tylko z najwyższej jakości tkanin miłych w dotyku oraz bezpiecznych dla dzieci. Istnieje możliwość dokupienia poduszki do kompletu – wykonanej z tych samych materiałów.

Dzięki tym wszystkim zaletom kocyk minky to świetne rozwiązanie na problem czym okryć dziecko. Sprawdza się w każdym wielu oraz o każdej porze roku a do tego możemy mu nadać indywidualny wygląd. Moje dziecko ma dwa modele oczywiście w różnej wersji kolorystycznej i uwielbia się do nich przytulać.