Jestem zatrudniona w sklepie i sprzedaję automaty tokarskie

Pracuję w sklepie który sprzedaje maszyny do firm, zakładów produkcyjnych. Towar jest sprowadzany od najlepszych lokalnych i zagranicznych producentów. Staramy się zapewnić klientom duży wybór jeśli chodzi o producentów.

Automaty tokarskie cnc dobrze się sprzedają

automaty tokarskie cncKlienci zwracają uwagę na cenę towaru więc chcemy żeby była ona przystępna dla każdego. Automaty tokarskie cnc w sklepie bardzo dobrze się sprzedają. Automaty tokarskie cnc są w ofercie od ponad roku. Od początku cieszyły się sporym zainteresowaniem i tak zostało do tej pory. Sprzedaż maszyn cnc przynosi naszemu sklepu spore zyski., dzięki tym maszynom współpracujemy z dużymi korporacjami nie tylko w naszym regionie. Sprzęt wysyłamy także w inne rejony naszego kraju. Naszym klientom zapewniamy także wysoki standard obsługi po sprzedażowej. Zapewniamy długoletnią gwarancję także serwis maszyn cnc. Tak samo jest z obrabiarkami, na które także gwarantujemy serwis. Serwis maszyn cnc wykonuje nasz pracownik. Pan Wojtek jest przydzielony tylko i wyłącznie do te pracy. Jest wzywany na telefon. To jest pan, który jest na emeryturze i sobie u nas dorabia. Pan Wojtek ma duże doświadczenie w tej branży. Naprawa wrzecion kiedyś to była jego ulubiona czynność. Obecnie ze względu na swój wiek już nie zajmuje się naprawą. Serwis obrabiarek cnc jest wykonywany przez specjalistów od producenta od którego towar jest zamawiany. My dodatkowo nie zatrudniamy specjalisty. Jest to dla nas nie opłacalne. Firmy, które kupowały obrabiarki zazwyczaj kontaktowały się z producentem i on już kierował odpowiednią osobę. Ja pracuję na kasie.

Przygotowuję towar do wysyłki i obsługuję klientów. Automaty tokarskie cnc to może nie jest branża typowo kobieca ale ja lubię moich współpracowników a także atmosferę, która panuje u nas w sklepie

Więceo o tokarkach http://enermetcnc.pl