Kobiece buty sportowe dla córki

Moja córka była już pełnoletnia, ale cały czas ją utrzymywałam. Pracowała na umowie zleceniu w spółce handlowej i nie zarabiała zbyt wiele. Miałam sporo pieniędzy i często kupowałam córce różne ubrania czy buty. Dzięki temu miała więcej pieniędzy na swoje wydatki a było ich całkiem sporo.

Kupno kobiecych butów w sprawdzonym sklepie

sneakers - buty dla kobietJakiś czas temu, kiedy byłam z córką na zakupach, to zauważyła ona buty, które bardzo jej się spodobały. Nie miała pieniędzy na to, żeby je kupić a ja nie wzięłam tego dnia ze sobą karty kredytowej. Obuwie, które tak bardzo spodobało się mojej córce, było w stylu sneakers – buty dla kobiet tego typu prezentowały się elegancko i nie dziwiłam się, że tak spodobały się mojej córce. Przymierzyła nawet te buty i wiedziałam już, że rozmiar trzydzieści siedem pasował jej idealnie. Były to sportowe buty damskie, ale bardzo eleganckie. Następnego dnia, kiedy córka była w szkole, to wybrałam się do tego sklepu obuwniczego na zakupy. Zdecydowałam, że kupię te buty swojej córce, bo bardzo jej na nich zależało. Wybrałam dokładnie te, które moja córka przymierzała poprzedniego dnia. Sprzedawca zdziwił się, że nie chciałam przymierzyć tych butów, ale wyjaśniłam mu, że buty są dla mojej córki, która je dzień wcześniej przymierzała. Z butami wróciłam do domu. Zrobiłam zdjęcie butów i wysłałam je córce we wiadomości MMS. Była tak zachwycona, że od razu do mnie zadzwoniła. Zrobiłam jej ogromną niespodziankę i była mi wdzięczna za ten zakup.

Córka buty nosiła prawie cały czas, ponieważ pasowały jej do wszystkiego i były wygodne. Z czasem te buty tak bardzo mi się spodobały, że postanowiłam sobie kupić podobne. Wybrałam obuwie damskie w innym kolorze, bo jaskrawe buty nie były odpowiednie dla kobiety w moim wieku.