Kolega organizuje zawody sportowe

Zupełnie przypadkowo spotkałam niedawno mojego kolegę z czasów licealnych. Byłam u koleżanki na domówce i był tam właśnie również mój kolega. Bardzo ucieszyłam się gdy go zobaczyłam. I miałam wrażenie, że on także ucieszył się na mój widok. Dawno się nie widzieliśmy także mieliśmy o czym porozmawiać.

Jak wygląda organizacja zawodów sportowych?

organizacja zawodówKolega mieszka teraz w Trójmieście i tam także pracuje. Pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego co wcale mnie nie zdziwiło bo zawsze bardzo lubił sport. Zresztą pamiętam, że po szkole średniej wybierał się na studia właśnie na akademię wychowania fizycznego w Trójmieście.Opowiadał mi o tym jak bardzo lubi swoją pracę i cieszy się z tego, że zdecydował się zostać właśnie nauczycielem bo praca ta daje mu wiele satysfakcji. Rzadko słyszy się od kogoś, że jest tak zadowolony z pracy także jak dla mnie jest to miła odmiana. Chętnie słuchałam tego co opowiadał mi o swojej pracy. Mówił o tym jak wygląda teraz organizacja zawodów sportowych. I że w szkole, w której pracuje ta rzetelna organizacja  zawodów to jest jego działka i że bardzo to lubi. Zawsze jest pomiar czasu na zawodach bo to coś bardzo ważnego. Taki pomiar czasu jest dla zawodnika pewnego rodzaju wyznacznikiem tego jakie wyniki osiąga. I na tej podstawie można stwierdzić przecież czy zawodnik jest wybitny czy tylko dobry. Ten pomiar czasu jest robiony przez kolegę, który uczył się na studiach jak mierzyć czas by zostało to zrobione niezwykle precyzyjnie.

Kolega opowiadał też o niektórych bardzo utalentowanych sportowo dzieciach. I o tym jak stara się by ten ich talent dale się rozwijał. Oczywiście sport jest dla każdego jednak on widzi, że niektórzy będą mogli go uprawiać zawodowo jeśli tylko oczywiście będą tego chcieli. To dobrze, że stara się rozwijać talenty młodych ludzi.