Kompozycje zapachowe i aromatyzacja

Kilka lat temu bardzo zainteresowało mnie komponowanie różnego rodzaju zapachów. Zresztą nie tylko mnie, z tego co wiem ten temat bardzo, ale to bardzo zainteresował, ponieważ w ostatnim czasie marketing zapachowy bardzo, ale to bardzo się rozwinął. Mnie właśnie na samym początku zainteresował aromamarketing.

Profesjonalna i popularna aromatyzacja

aromatyzacjaPóźniej właśnie zaczęłam tworzyć różnego rodzaju kompozycje zapachowe. W sumie nie robię tego profesjonalnie, a jedynie tworzę zapachy na swój własny użytek. W sumie aromatyzacja pomieszczeń, która jest przeze mnie wykonywana wychodzi mi, jak na amatora nieskromnie powiem że na prawdę całkiem fajnie. Zresztą moich znajomi, czy przyjaciele chwalą zapachy, które są przeze mnie komponowane, a to jest dla mnie na prawdę ogromna motywacja i wyróżnienie. Kilka razy jednakże muszę przyznać, że zapachy mi nie wychodzą, albo wychodzą zbyt intensywnie, tak że konieczna jest neutralizacja zapachów, ale zdarza się to na prawdę bardzo rzadko. Raczej kompozycje zapachowe, które są przeze mnie tworzone spotykają się, jak wspomniałam już wyżej z aprobatą moich bliskich. W sumie jest to tylko moje hobby, ale czasami spędzam nad tym na prawdę dużo czasu, co czasami denerwuje mojego męża, który twierdzi że w domu unosi się zbyt dużo zapachów, jednakże powoli mąż się do tego przyzwyczaja, co mnie oczywiście bardzo, ale bardzo cieszy.

Moi znajomi mówili mi kilka razy, że może powinnam te moje zapachy sprzedawać do różnych sklepów, bo są na prawdę niesamowite, ale ja nawet nie chcę próbować, ponieważ wiem, że i tak nie miałoby to nawet najmniejszego sensu. Są przecież ludzie, którzy zajmują się tworzeniem zapachów profesjonalnie i tworzą zdecydowanie lepsze zapachy, niż ja, także moich zapachów nawet żaden sklep nie chciałby sprzedawać u siebie.