Kontrola nadruku oczami blogera

Jakiś czas temu poznałam sympatycznego chłopaka. Bardzo często się spotykamy i dużo mi opowiada o swojej pracy. Bartek pracuje w firmie, która oferuje urządzenia anvil covers i bardzo lubi swoją pracę.

Kontrola nadruku i mój kolega

kontrola nadrukuDo jego obowiązków należy między innymi kontrola nadruku, ale wykonuje również inne prace. Jeśli klient odeśle do jego firmy hamulec elektromagnetyczny do sprawdzenia, to Bartek całkowicie się tym zajmuje. Posiada ogromną wiedzę i potrafi naprawić każde urządzenie. Ostatnio opowiadał mi, że sprawdzał noże krążkowe, ponieważ klient miał zastrzeżenia, ale okazało się, że wszystkie były w idealnym stanie. Klient po prostu dokonał złego wyboru, dlatego u niego nic nie działało. Bartek zadzwonił do niego i wymienił mu produkty na właściwe noże krążkowe i klient był bardzo zadowolony. Moja praca nie jest taka ciekawa jak Bartka i zbyt wiele o niej nie opowiadam. Czasami coś wspomnę. Niedawno, kiedy umówiliśmy się na spotkanie, to Bartek zadzwonił, że się spóźni, ponieważ przywieziono do firmy sprzęgła proszkowe i musiał zająć się ich rozładunkiem. Chłopak jest naprawdę wszechstronny i widzę, że potrafi chyba wszystko zrobić. Poczytałam z ciekawości o tych urządzeniach anvil covers i dowiedziałam się naprawdę wielu ciekawych rzeczy. Nie dziwię się, że Bartek pracuje w tej firmie, bo urządzenia są naprawdę dość dobre. Widziałam też jak wygląda taki hamulec elektromagnetyczny, więc jak się spotkamy będę mogła pochwalić się Bartkowi swoją zdobytą wiedzą. Przy okazji też sprawdziłam co to są sprzęgła proszkowe i jak będziemy rozmawiać, to na pewno będę wiedziała o czym Bartek do mnie mówi.

Myślę, że ta znajomość będzie trwała długo. To miły i ambitny człowiek, który szanuje swoją pracę a ja to bardzo cenię. Cieszę się, że go poznałam

Więcej na stronie www.emporia.pl