Koszula biznesowa dla faceta

Od bardzo dawna chciałem otworzyć własny biznes. Długo się zastanawiałem, ponieważ rezygnacja z ciepłej posadki na etacie wydawała mi się dość ryzykowna. W końcu jednak podjąłem męską decyzję i założyłem własną firmę. Jako że jej profil wymagał ode mnie częstych spotkań z klientami, musiałem zadbać również o swoją garderobę. Podstawowym odzieniem na co dzień stała się dla mnie koszula.

Idealna koszula dla biznesmena

biznesowe koszule męskieWraz z momentem, w którym stałem się rekinem biznesu, do wymiany nadawała się praktycznie cała moja szafa. Dotychczas gustowałem w niezobowiązujących, sportowych ubraniach. Musiałem przerzucić się jednak na biznesowe koszule męskie, by robić pozytywne wrażenie na klientach i mówić swoim strojem, że jestem profesjonalistą i warto mi ufać. Dlatego też pewnej soboty, wybrałem się do dobrego sklepu oferującego asortyment z zakresu mody męskiej, chcąc zrobić w nim poważne zakupy. Chciałem kupić tyle koszul, by mieć po jednej na każdy dzień tygodnia. Liczyłem również na sporą pomoc ekspedientów, ponieważ zmieniając nieco wizerunek, nie znałem się przecież na biznesowej modzie męskiej. Co ciekawe, to czego chciałem, otrzymałem aż z nawiązką. Obsługa w sklepie, do którego się wybrałem, była bardzo profesjonalna. Czułem, że są to fachowcy, którzy chcą, bym wyszedł zadowolony. I tak też się czułem, opuszczając sklep z naręczem toreb, wypełnionych nowiusieńkimi biznesowymi koszulami. Czułem, że dzięki nim mogę podbijać świat!

Kiedy spotykałem się z klientami, ubrany w koszulę biznesową, czułem się bardzo pewnie. Mimo że moja firma jest dość świeża na rynku, to rewelacyjnie czuję się w nowej roli. Muszę też przyznać, że na dobre wyszła mi zmiana wizerunku. Koszule stały się moim ulubionym elementem garderoby, co kiedyś było nie do pomyślenia!