Księgi rozchodów prowadzone przez międzynarodową księgowość

Jestem pracownikiem w firmie z krajowym kapitałem. Przyzwyczaiłam się do miejsca i ludzi ale od pewnego czasu zaważam, ze praca powoli mnie męczy. Nie mogę się już w tej firmie bardziej rozwinąć i przez to nie mam szans na wyższe zarobki. Generalnie lubię moją pracę i chciałabym nadal ją wykonywać.

W Warszawie osiągnęłam już wszystko

prowadzenie księgowościWarszawa jest miastem pełnym perspektyw. Pomimo mojego starszego już wieku bo mam czterdzieści lat postanowiłam dokonać w życiu zawodowym zmian. Rachunkowość przedsiębiorstw mogłabym wykonywać w firmie z zagranicznym kapitałem. Moje dwudziestoletnie doświadczenie daje firmie pewność że dobrze poradzę sobie w każdej sytuacji. Firma rachunkowa, w której pracuję doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że długo w niej nie popracuję. Moja szefowa dała mi do zrozumienia, że z moim doświadczeniem powinnam poszukać pracy w lepszej firmie, w której będę mogła się rozwijać. Tania księgowość nie jest dla mnie. Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów od samego początku było dla mnie bardzo proste. Nie miałam w szkole żadnego problemu z opanowaniem zasad. Często tez pomagałam moim koleżankom, które nie wiedziały dlaczego pewne rzeczy wykonuje się na tych a nie na innych kontach. Prowadzenie ksiąg rachunkowych było dla mnie bardzo ważne i nie zamierzałam zmieniać branży. Koleżanka pokazała mi w gazecie lokalnej, że między narodowa firma otwiera się w naszym mieście i poszukuje do pracy doświadczonych księgowych. N początku wymagają długoletniego doświadczenia i znajomości zasad księgowych. Najlepsze prowadzenie księgi przychodów i rozchodów w Warszawie miałam w małym palcu więc postanowiłam wysłać swoje dokumenty. Firma międzynarodowa szybko się do mnie odezwała

. Dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Okazało się, ze dostałam propozycję głównej księgowej z zagwarantowanym bardzo wysokim wynagrodzeniem. Oczywiście przyjęłam propozycję.