Księgowa i profesjonalne wizytówki online

Nazywam się Agnieszka, mam dwadzieścia dwa lata. Jestem księgową i pracuję dla firmy, której specjalizacją jest projektowanie wizytówek oraz stron internetowych.

Profesjonalne wizytówki online przydatne w każdej pracy

wizytówki onlineW pracy mam dużo zajęcia i nie narzekam na nudę. Ostatnio zakupiliśmy nowy program do wizytówek i dostałam papiery do rozliczenia. Okazało się, że kreator wizytówek, który wybrał szef jest jednym z najlepszych jakie są obecnie na rynku. Ponadto ma profesjonalne wizytówki online, które nie były w poprzednim zbyć dobre i były dostępne nieliczne wizytówki wzory, których mogła firma używać. Nowy program do wizytówek jest mocno rozbudowany i daje wiele możliwości. Pracownicy mogą sami tworzyć wizytówki wzory, które wrzucane są do oferty od razu po zaakceptowaniu przez szefa. Pracuje u nas Franciszek, młody chłopak, który jest przedstawicielem naszej firmy i pozyskuje nowych klientów. Bardzo lubię Franka, bo to miły chłopak i często do mnie przychodzi, żeby porozmawiać i napić się kawy. Ostatnio mamy coraz częstszy kontakt i jak był u mnie poprzednim razem to zaprosił mnie do siebie na kolację. Znamy się już jakiś czas, więc zgodziłam się, bo Franek mi się podoba i chciałam go bliżej poznać. Dziś słyszałam jak dzwonił do grafika, że ma nową klientkę i przesłał już wizytówki wzory do wykonania, które mają być gotowe na jutro rano. Franciszek dba o relacje z klientami i traktuje wszystkich z ogromnym szacunkiem. Podobno dziś był jeszcze w firmie jak wrócił od tej klientki, ale się już nie widzieliśmy. Nie przejmowałam się, ponieważ dzisiaj była kolacja, na którą mnie zaprosił, i którą dla mnie przygotuje. Ciekawa jestem czy umie gotować.

A może coś zamówi? Zobaczymy. Wiem, że lubię Franka i mam nadzieję, że nasza znajomość się rozwinie. Po pracy idę do fryzjera, aby˛ ładnie wyglądać.