Kupiłam dobrą bramę garażową

Miałam już pobudowany dom z garażem, jednak nie wszystkie prace budowlane zostały zakończone. Trzeba było przywieźć meble, zadbać o ogród i ogrodzenie. Jednak problem największy był z bramą garażową. Chciałam, by miała określone parametry i trudno było mi znaleźć coś, co spełniało moje wymagania.

Brama otwierana automatycznie

bramy garażowe we wrocławiuPrzede wszystkim chciałam, by moja brama była otwierana automatycznie, ale miała też funkcję otwierania ręcznego. Pamiętam jak w poprzednim domu nie było tej drugiej funkcji i jak wyłączyli prąd to nie mogłam wyjechać samochodem. Awaryjne ręczne otwieranie może się przydać. Do tego interesowały mnie tylko drewniane bramy garażowe we wrocławiu. Drewno pasowało do mojego domu, chciałam mieć także drewniane ogrodzenie ze sztachet. Oczywiście brama musiała mieć niezawodny mechanizm, cicho pracować, nie zacinać się. Podobały mi się takie bramy, które miały wbudowaną lampę. Jak się podnosiło bramę to światło się automatycznie zapalało, co ułatwiało wjechanie do garażu po zmroku. Odwiedziłam wiele sklepów we Wrocławiu w poszukiwaniu idealnej bramy garażowej, aż w końcu znalazłam taką, która w stu procentach spełniała moje oczekiwania. O dziwo, wcale nie była to najdroższa opcja jaką widziałam. Bałam się, że bramy drewniane i automatyczne będą sporo kosztowały, a jednak udało mi się trafić na promocje i zapłaciłam trzysta złotych mniej. Dodatkowo sklep zaoferował mi bezpłatny montaż tej bramy garażowej, a wolny termin mieli już na następny piątek.

Cieszyłam się, że wreszcie znalazłam taką bramę jaką chciałam. Teraz mogę spokojnie zająć się wyborem ogrodzenia drewnianego i ostatnich mebli do domu. Nie będzie to łatwe, ale to już ostatni etap przygotowania domu przed przeprowadzką. Warto było się napracować przy budowie domu.