Kursy językowe dla pracowników

Nazywam się Wojciech i jestem właścicielem firmy handlowej, która mieści się w Bydgoszczy. Zawsze dbam o wszystkich pracowników i oferuję im mnóstwo atrakcji. Posiadają oni karnety na siłownię czy basen oraz bogaty pakiet socjalny.

Kursy językowe są dla nas bardzo ważne

kursy językoweOstatnio uznałem, że dobrą gratyfikacją byłby kursy językowe, które na pewno zainteresują moich pracowników. W Bydgoszczy jest na pewno szkoła językowa, która organizuje takie kursy językowe w siedzibach firm. Od razu zawołałem swoją asystentkę, aby się tym zajęła. Powiedziałem, że chcę aby dla pracowników dostępna była nauka angielskiego w miejscu firmy a jeżeli ktoś woli, to może jeździć na takie tanie kursy językowe w Bydgoszczy bezpośrednio do tej placówki. Matylda, moja asystentka od razu zabrała się do pracy. Powiedziała, że jest taka szkoła językowa, która prowadzi bardzo ciekawe kusy językowe i na dodatek nauka angielskiego jest przeprowadzana w bardzo nowoczesny sposób. Kiedy już dowiedziała się wszystkiego przyszła do mnie z ofertą, która miała ta szkoła językowa. Mieliśmy do wyboru kilka opcji. Dostępny był angielski przez skype, co na pewno zainteresuje wielu moich pracowników. Ponadto kursy językowe mogą odbywać się w siedzibie firmy, co również doceni część pracowników. Nauka angielskiego może się odbywać również w placówce. Zorganizowałem zatem zebranie pracowników, żeby poznać ich potrzeby. Większość interesował angielski przez skype, ale byli też tacy, co chcieli, żeby kursy językowe odbywały się w siedzibie naszej firmy po godzinach pracy. Głosy były prawie równo podzielone, dlatego uznałem, że wezmę pod uwagę obie opcje.

Będą kursy językowe w siedzibie oraz angielski przez skype dla pozostałych. Tak jak sądziłem, wszyscy pracownicy byli zachwyceni tym pomysłem. Wiem, że to świetne rozwiązanie.